9 Các câu trả lời

VIP Member

kdg misi tu xjmp sis bkn sbb jntg msih xd atau jntg xbrfungsi . sy on mcm tu . lps tu last reffer doc pakar d hospital . doc check dri vagina trus nmpk jntg bby .

Alhamdulillah. Saya dah pergi ke swasta terus. Ok semuanya. Seronok tgk dia gerak2. MasyaAllah.🥰

Sya pun 20minggu baru bole dngar heartbeat baby... Tapi kalau risau pergi scan klinik swasta je sis. Scan skali bole dngar heartbeat

Oo.. Alhamdulillah. Saya dah pun pergi ke klinik swasta. Ok semuanya. Seronok tgk dia gerak2. MasyaAllah.🥰

Normal sis... Saya cek jantung baby 16 minggu masih tak dengar lagi....tapi bila scan nampak jantung baby berdegup.....

Alhamdulillah. Saya dah pergi ke swasta terus. Ok semuanya. Seronok skli dpt tgk dia gerak2. MasyaAllah.🥰 tak sabar rasanya utk next scan

VIP Member

Ok je tu. Sbb dia masih baru kan. Kadang nurse susah cari mana tpr baby tu. Kan masih kecik lagi.jaga diri ye mama

Alhamdulillah. Btul lah tu.. Saya dah pergi ke klinik swasta. Ok semuanya. Seronok tgk dia gerak2. MasyaAllah.🥰 terima kasih sis

VIP Member

Ok je tu. Sbb dia masih baru kan. Kadang nurse susah cari mana tpr baby tu. Kan masih kecik lagi

Betul lah tu. Alhamdulillah bby ok.

Normal sis jgn risau..sy dlu 16wks pon nurse x jumpe heart beat pkai doppler..tp scan ok je ade

Haah tu la saya nurse pakai doppler tu agak payah kut. Terbawa2 rsau sbb tgk org sebelah blh dgr😅. Saya dah pergi ke swasta terus. Ok semuanya. Seronok tgk dia gerak2. MasyaAllah.🥰

Sya 20w br nurse dgr hb bby.. itu pun bila bby dah start gerak bnyk

Oo. Tula rsau. Tp alhamdulillah ok semuanya..

Sy 17w br nurse cek jntung baby.. alhamdullilah trs dgar

Alhamdulillah. Moga semuanya baik2. Aamiin

Normal sis, biasa 18w keatas baru dpt dgr

Câu hỏi liên quan