12 Các câu trả lời

normal, tapi yang tak normal tu berbau dan gatal. Boleh dapat nsihat doc n doc akan bagi ubat. Saya pun sama sis, sejak pergnant ni keputihan bnyak, tapi kputihan saya putih susu, seolah mcm bertakung dekat pintu vigina. Saya skrg mmg on pakai pantyliner and rajin2 tukar, seluar dalam jgn ketat, pantang air manis

Sama la . Risauu

Normal kalau tak berbau & gatal. Rajin kan tukar pantyliner selalu walaupun tak keluar banyak sangat. Jangan kedekut pantyliner kata doktor. Keputihan yang lama sangat berada di seluar dalam akan memudahkan penyebaran infeksi.

Saya kena macam tuu,keputihan banyak ketika early preg..now dah 7months pun masih ada keputihan tapi tak berbau tak berwarna or gatal..just milky / watery colour

nnt g klinik tanya, bahaya juga kalau kputihan byk n ada gatal juga. sbb rituh diorg ada tny, kalau ada cmtuh depa nak amik sample nak tgok.

normal sis. yg jadi tak normal nye bila jadi gatal² sampai melecet kulit mungkin sbb terkena jangkitan. kalau teruk sgt gi klinik ye sis

sy gatal... tapi wat smple tk ada pun gbs... nk lagi selamat pergi je jmpe doktor.. gatal ke tak gatal.. jumpe je doktor sis...

TapFluencer

Normal sis. Kalau tak normal macam keputihan tu gatal gatal dan berbau. Sis jangan risau tau 🥰

Kalau nk lg selamat masa checkup mintak buat gbs swab . Gbs pun bahaya jugak .

Terima kasih semua bagi respon

macam sy la tu kak

Câu hỏi liên quan