22 Các câu trả lời

sy pula time ngandung 5week alahan pening smpai tak larat nak bngun nak tido je . tpi bila msuk 8week alahan tu hilang rasa mcm normal sgt.... at last skrg 18week alahan tu dtg balik lebih truk dari sblum nya makanan pun tak lalu dah rasa loya dan mual trus menghantui 😌 .

Normal je sis. Sy awal2 dlu mak ayah dgn suami yg dapat alahan n mengidam mcm2. Sy rileks je. Cume kdg2 nk mkn asam sbb tekak rasa xsedap. Dh masuk second trimester selera back to normal dah. Mak ayah n suami pun dh stop sickness 😂

Normal sis. Ada yg takde alahan kdang tri 2/3 baru ada, nak dekat bersalin pon ada tau sis😫 macam saya start 8 weeks smpai 15 weeks alahan. Masuk 16 weeks hilang alhamdulillah🤲🏻❤️

saya pun takde alahan sampai sekarang dah masuk 33minggu dah . memang senang betul sebab takde alahan ke mengidam teruk teruk pun takde . cuma bila minum nak ada ais batu .

sama kita sis 🤭

Alhamdulillah sya lgsg xde alahan.. bersyukur sgt2.. cuma rasa mual time malam masa baru masuk 2nd trimester.. tu pon xpernah muntah ke apa.. selera pon mcm biasa..

Sy dr awal pregnant 5 minggu smpai skrg masuk 11 minggu..alhamdulillah xda alahan..normal..minta2 la xda pasni..tp makan xleh tahan..lapar je

ikut bdn manusia jg tu kot sb sy dr anak sulung n kdua pn x de morning sickness..yg skg pn xde mnta2 xdelah smpai slmt bsalin#5w5d..

alhamdulillah ..saya awal mngandung asyik muntah awal pgi ..dh 10 minggu dh x muntah awl pgi ..skrg muntah dan loya waktu mlm jee

Normal sangat.. sy dari awal pregnant sampai sekarang da 28 minggu.. takde alahan apa pun 😅 lg tambah selera makan lg ada 😅

normal. sye pon mulee2 tk ade alahan smpai 7week. masuk 13week ni. rse nk menangis. mkn ape pon tk lalu. . sbr je lah .

Câu hỏi liên quan