15 Các câu trả lời

Saya pun suami banyak pening, tapi sya ckap mgkin panas kot kan, lagipun suami keja Felda, so mmg dorg kdg banyak keja luar, lawat ladang, hahh, suami pergi ofis tu, smpai org ofis tegur suami and dorg cakap ntah2 org rmh dah berisi, terer betul org tua2 ni. Masalah yang tegur kwn suami lelaki pulak tu. Masin betul mulut dorg, kebetulan sya mmg missed period, test2 naik 2 line, mmg pekat mcm sis. Lepas tu saya pulak la yg alahh. haha, suami peningg jeee hahaha, ingt balik kelakaa

sama la saya ..suami yg kena alah mngandung...skrng sy dh 5 bln...start awl mngandung suami yg muntah² smpai skrng muntah tk hbs² lg...tk wktu maghrib wktu subuh...antara salah 1 waktu tu mesti suami muntah...tp skrng dh kurang dulu hari² msa awl² sy mngndung, sy muntah juga tp bru 2x slma 5 bln ni...tupun sbb tahan perut tk mkn sbb tk lalu

normall 🤣🤣🤣 https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2023 💟 Copy & share bg ramai yg join group 0 sbb baru buat

sama jgk masa awal ii pregnant suami skit blakang sakit tekak sampai tk boleh nak bangun..2 hari jer dah okey balik..pastu sekarang kami pon sma ii mngidam tapi suami sya yg mlebih ii 🤣 sbb sya ada alahan

normal jew sis.dulu saye smpi 8weck xde alahan ape pun..cik suami Jew yg xde slere mkn.mual²..bile da msok 10weeck Bru lh saye rase bnyak alahan bnyak rase smue xleh nak cium🤮

saya pun cakap macam sis. saya cakap dengan mak saya waktu tu dalam 5 minggu. mak baguslah tiada alahan. selang beberap hari. hahahahaha muncul alahan. adoiii teruk sangat.

sya 5 week jgak..tpi blm ada tnda² alahan..cik somi pn ok stakat ni..alhamdulillah..blh jlnkan rtin hrian spt biasa...🥰🥰

untg kalau suami sis yg mabuk🤭.. biasa tu sis.. tp sstgh ibu2 yg awl kndungan mmg xada alahan lg.. masuk 6 minggu ke atas bru ada.. cnth mcm saya☺️

sy sebelum tgu prgnt,suami yg lemau,nk dmn penat semua,,lps dh taw prgnt dy sihat daaa...hehhe kita lak smbung lemau penat mls semua

kalau sy pula suami yg muntah tiba2, xda sebab tapi tiba2 muntah.. sy ketawakan dia saja, muncung terus bibir dia.

Masa awal tahu pregnant suami sy xlalu mkn, rs mual n pening, cerita dkt mil, mil ckp fil pon dlu mcm tu 😂