15 Các câu trả lời

Sama. Saya pun macam tu. 29 hari period lewat. Check upt positif. Tak puas hati, saya beli pulak clear blue. Alhamdulillah, positif pregnant. Esoknya saya pergi klinik utk confirmkan pregnancy tapi tak nampak apa. Doktor kata rahim dah menebal. Menandakan fasa penempelan sedang berlaku. Repeat scan 2minggu lagi 😊. InsyaAllah, doakan yang baik². Semoga semuanya baik² sahaja ❤️

maybe baru lg tu.. keep mkn folic acid on time. puasa minum cukup2 mkn cukup nutrisi semua.. ada rezeki anak insyaallah nti bln dpn ke scan ada nampak sy dulu 2bulan delay period baru 1st day pregnancy

sye follow experiance anak first.. week 8 baru pergi klinik untuk scan. kalau awal sblum week 8 mmg x nampak..kantung pun x nampak.. anyway tahniah.. hujung mnggu ni nk masuk week 8 bru sye nk g klinik tuk check

Sy pnah MCM tu...tapi Bila 2 minggu lepas tu cek semula .. Alhamdulillah MMG Ada baby DLM kantung..syukur doc X bg ubat sebab suspek Hamil luar Rahim.... alhamdulillah besar da anak Sy tu skrg...6 tahun da

slalunye 6-8 mggu da nmpk.. klu bwh dr tu susah sikit.. klu period irregular slalu nye size baby n tarikh lmp lari sikit.. mgkin msih tlalu awal..

Sy pun bru 5 week.. Scan nmpk kantung ja bru nk kd and very small.. Another 2 weeks repeat scan and sy warded sbb perut cramp doc takot luar rahim..

Irregular period kan? Normal. Follow up je dengan doktor. Selagi takde apa2 pendarahan, severe cramping, InshaAllah semuanya baik2 saja. Take care

saya 2kali pregnancy macam tuh. takpa tunggu jeh lagi 1 atau 2 minggu utk repeat scan. saya 11minggu scan baru nampak baby 😅

kalau awal sangat lagi memang biasanya tak nampak lagi. sebab tu doktor pun selalunya tunggu paling awal 8 minggu baru scan.

5 week dah nampak 1 kantung 7mm. 6 week scan ada dua kantung. 1 ada bakal baby, 1 lg masih kosong

Câu hỏi liên quan