122 Các câu trả lời

mulut macam puaka je semua, menyakitkan hati betul. Tak apa sis sabar je semua tu bukan kita yg tentukan, semoga Allah beri hidayah pada yg mengutuk dan semoga mummy dikurniakan anak lelaki yg sihat dan sempurna ya aamiin 😊

Akhir zaman sdh dtetapkn prempuan lbh rmai dr llaki.. Siapa kita nk tentukan takdir Allah.. Yg penting bby sihat, cukup sihat.. Ada sorg kwn, ank dia smua pompuan, dia kata ank pompuan lg senang nk bg kawin.. 😂😂

Allahu..sabar bnyk2 yea sis.bkn kerja kita merancang laki pmpuan..urusan zuriat dan kelahirannya Allah yg mnentukan.yg paling pnting smoga zuriat yg trlahir tu smpurna shat dan mnjadi ank yg mmbawa kita ke syurga Allah

kmi semua 7 adik beradik semua pmpuan.. rezeki sis dpt anak tak kesah pmpuan atau laki.. bila kami da kawin ramai pula mak aku dpt cucu lelaki.. sorg ja cucu pmpuan.. sabar la sis... semua tu rezeki atas izinNya..

Sabar ye sis.. sy mengandung anak pertama.. scan Dr ckp gegurl.. terus my mom mcm x suka. Hmm perempuan ke.. ingat nak dpt cucu laki. Kecik hati sy. Sy n husband okay anak perempuan ke lelaki.. my mom yg lebih2.😠

Aameennn , in sha Allah sis .. don't worry . Kakak ipar saya pun dulu 3 org perempuan anak .. lama jugak nak muncul lelaki , alhamdulillah 2 tahun lepas , keluarlah baby boy yg sangat sangat comelll 😍

saya ada save link satu blog ni. nak cuba utk next baby. tp belum cuba lg. tp xsure la jd ke tak kn. kita hanya merancang. http://sereniety.blogspot.com/2011/03/tips-tentukan-jantina-anak.html?m=1

Tq share 😁

sabar sis jng pikir sangat mulut orang,nie semua kuasa allah..bukn bolih mintak ii..jaga kesehatan sis n bby tue lbih pnting lelki or pompan yg pnting kedua ii nya selamat..abaikn je ckp ii orng

Bersyukur la dpt mengandung zuriat utk suami.. Ada yg x dpt.. Harap sis bykn bersabar..biasa la mulut org mmg x akn puas..smoga Allah mengurniakan akn ank lelaki pada sis. Amin

Sabar dan jgn stress.. Sy pun tgh pregnant anak ke 5. Sblm ni anak sy semua lelaki. Semua tny bila nak dpt pompuan? Sy kata tny ayah dia 🤪.. Yg penting baby normal dan sihat 😍

Câu hỏi liên quan