6 Các câu trả lời

Saya haritu pun mcm ni. Rasa mcm ada cecair keluar tapi tak yakin tu apa. Cakap dgn Dr kt KK, dia suspek leaking. Terus hantar pi hospital. Dkt hospital swab negative leaking so means bukan leaking dan volume ketuban cukup. Turns out result keluar saya positif GBS. So maybe tu adalah keputihan. Tp dia sangat jarang keluar.

Okay terima kasih yaa. Risau pula. Next appointment saya aakan inform misi saya

doktr tu ckap antara dua ja 1. discharge maybe yg keputihan 2. kencing yg tak perasan sebab baby makin membesar. n air ketuban sy pun cukup , jdi semua okay.

Semua okay. Alhamdulillah

Keputihan tu . Kdg sy pun ada keluar tak sempt pakai panties laju je dia turun huhu . Kalau ketumban dia basah terus tau . Basah yg byak .

sekarang leaking lagi tak? kalau ya pergi terus pac sis atau klinik swasta scan untuk confirm kan

kadang boleh jadi kencing yg kita takperasan atau air yg kita basuh tu tersisa dkt dlm miss v . sis follow je firasat sis.🫶🏼 if itu sis rasa lain pergi pac atau klinik untuk scan. jgn tunggu lama baru pergi

mcm sya lah skrg ni 29w risau sbb pertama kali , lepas ni baru mau gerak pegi hosp ntuk cek

sama MCM Sy, Sy 31w prgy Twin, lepas kencing keluar air ,dalam 2 kali MCM tu . tp bila Sy tengok dia ada bercampur warna putih sikit,dah pergi kk, dia BG Sy ubat insert dalam,dan bgth kalau keluar LG,terus pergi hospital, takut liking. baby pun kerapegeras,tp x sakit..

Awak ada cerita tak dekat doc yang check masatu ?

Silap saya, takde cerita haritu. Tapi sebab scan air ketuban cukup. Macam lega sikit. Bila fikir balik rasa bersalah kesian dekat baby kalau ada apa apa masalah.