73 Các câu trả lời

sy pn xde alahan..12 minggu dah..alhamdulillah..g check up scan td..alhamdulillah baby masih normal..nmpk denyutan..da nmpk bentuk..cuma bmi low..

Saya pun bru 6 minggu...alahan x de tp kerap letih & lapar....sampai husband ckap lapar makan la tp x mau sampai mudaratkan baby😁😁😁😁

Sayaaa. Dari awal sampai deliver takde alahan. Alhamdulillah. Cuma bila tahu pregnant tu biase la time mcm tu la rasa nak makan macam2 😂

Alhamdulillah.masa pregnant dulu xde apa2 alahan..buat keje cm biasa je..next baby xtau la cmne kn..sebb ada org ckp lain anak lain ☺

Alhmdulillah sy dh 5bulan lbih xde alahan, x muntah2 mngidam pon xde 😄 tp dlm 2nd trimester nie batuk truk org kata pembawakan bdk..

Syukur xda apa2 alahan sis..bertenaga buat kerja rumah. Cuma sgt x suka bau badan n bau sampah. Mual2 semua syukur xda. #babyfirstjuga

saya masa first pregnant pun macam tu..dr 1st trimester sampai 3rd trimester..alhamdulillah..cuma 2nd pregnant ni lain sikit 😂

VIP Member

awal lagi ... saya bile dah masuk 12w keatas baru nak rse mual ... siang malam plak tu .. dy atas org la kot .. lain org lain dy

6week awal lagi...sy masuk mggu ke 10 mula la x blh mkn nasi...muntah...lesu...kena pula bulan puasa...tp tgk org jgk kot...

Bersykur jela xde alahan..saya yg bru msuk 6 weeks ni alahan nye smpai xde tenaga dah..nak tido malam2 lenguh satu badan