8 Các câu trả lời

Due kita sama..15 hb nih pun saya ade checkup kk..masa raya pertama malam tuh smpai raya kedua tuh baby kerap mengeras dan saya sakit sengugut tpi tk sure contraction ke apee..tpi makin lama makin kerap sakitnyee..pagi raya kedua tuh terus ke pac..doc akan cek jalan,scan bby..cek jantung bby..bt ctg. Saya punye semua normal..bby ok dan jalan pun tk bkk lg.so dr bagi balik duluh..awak pegi je pac..klu jalan dh bkk atau ctg bby tk cantik maybe kene tahan wad

due kita sama 26/4. skrg sakit kt ari2 tmbah klu Dari duduk nk bgun lgi sakit terasa.. kdg2 smpai nk bersma pun sakit wlupun time2 mcm ni ssuai kerapkan brsma suami. tpi bdn dh sakit, nk bngun, jln, duduk smua susah.

due date 25.4 kaki tu sakit gila malam ²tarik lagi nak pi tandas pun sakit duduk bgun susah sgt nak bersama suami pun rasa mcm x nk pasal sakit makin lama makin perut tu keras n berat lagi ..

sy due date 20/4 ...tapi sering keluar lendir tapi xde rasa sakit pun...kuat mengeras..kalau xbersalin lagi checkup 17/4 untuk ambik surat ngn doktor...

samalaa dgn sy..confius nak pg pac atau tak sbb xdk trun tanda lg...tp perut dh rse....skit...kt ari2 gan pingang sakit..nak tido mlm seksa nye

same lah sye due date 24/4 dg strt rse sakit kat ari ii n perut mengeras macam papan..tpi tk thu tu contraction btul atau normal

Due kita sama tapi tak ada tanda nak bersalin lagi. Cuma sakit pinggang je

sya dh smpai tahap susah nak bangun + jalan..semua kena papah

VIP Member

mg dpmudahkan segalanya Allahuma aamiin

Câu hỏi liên quan