9 Các câu trả lời

VIP Member

Bukan tanda. Itu sebab dah berat. Tulang badan dah sakit2 tak mampu tampung lagi. Perut dah cramp. Saya lagi la tak boleh cangkung, terduduk bawah je susah bangun dah kene orang tarik padahal perut tak besar pun awal2 pregnant tapi sebab dah berat sikit badsn tak biasa so lutut dah sakit sgt

Tanda bersalin dekat bawah tu atau sakit perut. Bukan badan.

Hehe wahh sama due bulan awal bulan 3 .. 9.03 .. skrng pun dah kerap sakit pinggng celah kangkang sakit2 kerap terkencing2 baby kerap mengeras dah .. doc pun cakap bila2 je boleh bersalin dah ni skrng dah 37weeks .. semoga urusan kita semua dipermudahkan

sama larh kita puan, smoga sama2 lancar persalinan kita puan

Wah. Due date lebih kurang. Sy due 12.3 ni.. sekarang perut kerap jugak mngeras. Lagi² time malam. Skrg dh susah nak tidur.. klu time masak pulak, kdg² sakit kat bhgian bawah perut tu, seakan mencucuk²..

Sy due date 17/3 tp kena bersalin awal 37 mggu..jadi 25hb 2 ni...sbb ada kencing manis..perut mmg sllu cramp skrg..asik mengeras jer...

18/3 ke due date? Klu ya, sama dgn sy. Sy pn sakit pinggang lagi2 klu berdiri masak lama2. Tp sy xrsa tu tanda bersalin.

Saya due 25.3. Tapi Dr kata bila2 masa je ni boleh bersalin. Perut pun mengeras tak kira masa dah

ye due date 18/3. sama larh kite baby puan jantina apa

Kte sme due date la. Heheh

Saya punya due bulan puasa

VIP Member

Sama je

Câu hỏi liên quan