83 Các câu trả lời

Jangan fikir bukan" sis tapi doa kan baby mu sihat kalau boleh kasi dengar Ayat" kursi Supaya baby tenang dalam Kandungan sis toe 😌 Jangan terlalu steer

VIP Member

Insha Allah takde apa sis, banyakkan doa paling penting. Sy masa 5w scan pun kantung ja, doc suruh dtg lagi 10w, masa ni scan Alhamdulillah baru nampak janin tu.

Aik npe doc tu ckp mcm tu? Bkn 6 week tu awal lagi ke? Sy pergi scan 7 week pon sama mcm ni kantung kosong je 12 week bru nmpak ade baby.. Cube g klinik lain..

Sy pon sama lebih kurang mcm ni jgk.. 17.4.20 scan npk 4w1d..saiz kantung 0.88cm..30.4.20 scan saiz kantung (5w1d) 1.66cm n doc ckp ada yolk sac..

Sy 1st scan 7week..mmg nmpk kantung je..scan 9week alhamdulillah dh nmpk janin n heartbeat baby..fikir positif sis..insyaallah ada tu..masih awal lagi..

Xpatot la doc ckp gitu..xpikir hati ibu mgandung langsung..sis jgn stress2,kne pikir positive..awal lg tu..janin bru nk mbentuk..sbsr kacang hijau je pon..

saya scan 5 week haritu pun x nampak lagi.. just nampak kantung je.. itu pun scan ikut bahagian bawah.. lepas 2 minggu sy kena datang semula scan..

Doc ni.. Orang teruja... Bagi down pulak bahasanye pon.. Tau la xnak bagi hope tapi boleh je support sikit gunekan bahasa yg indah didengar..

Ni saya scan masa 6+ minggu... doc kata ada kantung, ada degup... tp saya x nampak apa... in sha Allah ada tu, baby sihat... jgn stress yer...

Takpe... nnt lps 8 minggu scan lg... in sha Allah ada tu...

TapFluencer

Besa 6 mggu blom npk lg.. Cuba nnt 12 minggu.. Sy pn aritu mcm tu.. Xnpk hnya kantung hitam.. Dr suh dtg scan time da 3 bulan mcm tu..

Câu hỏi liên quan