19 Các câu trả lời

sis kuat semangat ya💪jgn fikir sangat kata2 ipar,mertua siapa pun yg bandingkan anak sis dgn yg lain.klau sis stress pun air susu susah nak banyak.sis boleh minum Susu Dutch lady,makan buah oren 2 biji sehari.minum air 2.5 liter sehari semalam,sis cuba dulu mcm mna ada perubahan tau tak.sebab sya amalkan ni semua alhamdulillah si baby chubby 😊

Sis kene kuat. Seorang ibu akan buat yang terbaik untuk anaknya. Apa yang sis buat tu semua dah betol. itu anak sis. sis tahu apa nk buat. Jangan amik kesah apa org ckp. setiap kali kite kesah setiap kali tu kita akan penat. sis tak mintak pun apa yang belaku. janji sis dah buat yang terbaik untuk anak sis.

Senang je…..X payah fikir kata2 org…anak sis kan….suka hati sis la nk bagi apa pun………….ckp je…anak kita x sama…..Kita pun x sama……So jaga je anak masing2……skali skala kene ckp mcm tu jgk sis….klu diam je…mmng x kn pernah berhenti………klu saya..mmng ko nak kene….huhhhh

Nasib kita sama sis.. Anak saya baru nak masuk 2bulan anak ipar dah 6bulan.. Saya selalu dibandingkan sebab tiada susu badan.. Kalau ada pun tak sampai 1oz jdi terpaksa bagi susu fm

VIP Member

lebih down senanye bila suami tak support . kalau fmly die kotak katikkn tu boleh tahan² . suami buat . mmg takleh dah menahan hati

sma je kita sis mmg mulut ipar duai dn mrtua bgtu kot .. yg btl smua nya ank prmpn dia.. mnntu prmpn smua slh

VIP Member

Doakan je semoga org2 yg mulut jahat suka mengata ni Allah balas setimpal atau lebih.

janji anak sihat..pedulikan kata depa tu...

hmm..sabar ya mommy🥰

Câu hỏi liên quan