8 Các câu trả lời

Sama sis sye pun dulu test opk 5 hari positif...biasanye waktu subur kita hnye skli je kn....tp hati sye trgerak nk test upt rupanye sye mengandung dh 8minggu hritu...alhamdulillah sye dh slmat melahirkn ank lelaki scara czer dan skrg tgh pantang😊

Assalam semua. Ada tak kat sini yg lahirkan baby secara czer then jarak dgn anak seterusnya kurg dr 2 tahun tp boleh beranak secara normal? Mohon share tips dan experience. Kalau boleh this time nak beranak secara normal. Terima kasih.

walaikumsalam ada ja puan..bergantung kpd tahap kesihatan mng dktr akn cuba bg ibu2 bersalin normal.

TapFluencer

Hormon LH on lah tu.. so buatlah tindakan sepatutnya ya. yang paling penting ada keluar keputihan macam putih telur mentah, itu waktu yg tepat!

Saya pun curious. Opk saya dari CD 14 sampai DPO 11 positif. Tak ada sehari pun negatif. Hari ni test OPK Line T terang gila dari C

Masa ni delay period ke

suburnyee..hehe.sy sehari setgh je positif. jangkaan nak bd tu mcm terlepas je.masih ttc😂

Saya niah pun pestime kena gini. 🤣 , 1/8 haritu demam teruk dgn suami , time tu jugak eggwhte keluar , check opk tgh subur , nk bd memang tak larat 😂 , esok tu baru bd . 😂

Kdang ad yg ckp klau lama opk positif ad lekat dah . Cuba cek hcg pulak kot ad ☺️

Dah check upt tak?

subur nya..

Câu hỏi liên quan