20 Các câu trả lời

Sya masa mengandung ketiak hitam, lepas pantang jadi warna kulit balik nasib baik tapi ntahla mgkin sbb bf n hormon ke apa ketiak jdi senang berbau pulak aiyoooo 🫠, saya rajinkan aje pakai tawas serbuk dgn tawad sabun kat ketiak, not badla 🤌🏻

Sama sis. Ketiak,leher,paha diri sendiri tgk ni pon geli auto rase down xbg suami tgk. Muka ni allahu burn sgt sedih tgk. Skg 37w kulit badan pon dh start kering kusam sgt2 gatal tu xyah ckp la sampai berdarah garu.

VIP Member

ms pregnant ni normal puan akan jd mcmtu dsbbkn hormon spnjng pregnant .ia akan berlaku spnjng puan pregnant..in shaa Allah lepas bersalin baru back to normal..mg dpmudahkan segalanya Allahuma amiin

sy pun ketiak hitam + leher hitam 😂 tgh gosok gigi skalii tgok cermin hmm tekejod dbuatnya hahahaha . enjoy jela sbgi pngalaman mngndung 🤣 nt after bsalin baru rawat diri smula

sama sis, sy pki deo yg natural pn sama juga 😅 tp jgn cuba sebarang produk pula sb risau kandungan chemical dlm produk tu, lps bsalin rajin² je sental insyaallah cerah balik 😊

nnti after 3m lepas bersalin akan hilan sndirinya, sya pun mcm tu. start je 7 bulan tu haa leher hitam celah lengan paha ketiak tpi skrng dh hilang dh

After bersalin, pakai scrub wna beauty & sabunnya. Saya pakai terus tanggal daki² dekat badan especially perut. Kena rajin sental lepas bilas.

sy pun ketiak hitam celah paha hitam tengkuk pun agak kelam sikit tapi my mil dgn my mom cakap normal lepas bersalin nanti cerah balik

benda ni normal sis saya sepanjang pregannt hitam lepas beranak putih je balik,pakaila produk apa pun skrg kalau pregnant memang hitam

msa preg mmg gitu la. sy leher pun hitam sis.. awl2 xda..msuk trimester ke2 dh start,ketiak jgn kata la..hitam legam 😂😂😂,

Câu hỏi liên quan