60 Các câu trả lời

𝒏𝒌 𝒃𝒖𝒂𝒕 𝒖𝒋𝒊𝒂𝒏 𝒔𝒂𝒓𝒊𝒏𝒈𝒂𝒏 𝒕𝒖 𝒎𝒎𝒈 𝒌𝒆𝒏𝒂 𝒃𝒚𝒓 𝒓𝒎30.𝒃𝒖𝒌𝒂 𝒃𝒖𝒌𝒖 𝒇𝒓𝒆𝒆 𝒋𝒆𝒓

Setahu sy buka buku pink free 😅. Tak tahu pulak kalau klinik kerajaan ada charge. Kalau swasta maybe kena charge.

Aik dah lain ke masuk tahun 2022 ni, cepatnya ubah. Time saya bukak buku pink bulan 9 tahun lpas masih free lagi takde kne bayar apa apa, ubat pon free bila doktor suruh ambik kat tmpat ubat

Kalau nk test upt nk tahu sama ada kita mengandung ke x, yg tu kne byr rm5 dkt klinik kerajaan..x kira la warganegara ke x cas rm5 mmg kne byr..n kalau buka buku pink x d kenakan cas pun.

sejak checkup dgn kerajaan xpernh pula kn byr ape2 buka buku free ubat free sume free lh. byr sbb scan swasta je klinik xde scan machine

Masa saya nak buka buku pink 7weeks pon kena bayar RM31, ingatkan memang ada fee tu yang bayar jelah. Bila baca replies sini, rupanya free 😂

ye sis free je xkisah buat mcm2 test utk klinik ibu anak free untuk warganegara. kecuali p jumpa dietitian= rm1 n pakar= rm5

Setahu saya buka buku pink free, sy mengandung tahun 2019 n 2020 free. Klu pergi kk utk appoiment baru byr rm 1. Klu ade GL semua free.

Haritu buka buku pink bayar seringgit.. xpasti utk klinik kerajaan lain, mgkin sis bole dapatkan detail resit rm31 tu utk ape..

saya buat buku pink tak kena cas apa apa pon sis free Jee. macam mana sis kena banyak tu pelik kerajaan ke swasta tu

salam . saya cam biass je bayar rm1 tu je kalau hospital baru rm5 . kerja gov free . baru je buka 4/1 haritu .