188 Các câu trả lời

anak saya pun batuk kahak ..doc baru beritahu positive RSV .virus yg tiada ubat ..antibodi sndri yg akan melawan virus ..kalau kuat akan sembuh ..kalau lemah akan kena semula batuk²

urut untuk buang kahak ada dalam youtube pakai you baby cream mmg elok anak saya umur 1 bulan berkahak alhamdulillah dgn izin allah kahak keluar ikut mulut dan berak sekarang dah ok

anak saya pon batuk kahak..baru 3bulan.sy ada baca tips dal ni. guna minyak ao alhamdulillah serasi dgn anak..guna 2hari je dah hilang batuk...thanks ibu2 yg byk bagi tipd kat sini

Anak saya haritu batuk berkahak jugak. Saya pakaikan youbaby lepastu saya tengok kat youtube ni. Cuba buat ni. https://youtu.be/WfymJ6N-r_g . Saya buat alhamdulillah dua2 menjadi.

Try beli mamz oil tak pun beli ubat cengkih sapu dekat dada dia belakang dia dengan tengkok dia insyaallah nanti kahak tu keluar melaui najis tak pun nanti dia akan muntah susu

Try mams oil sis. Sy guna itu utk baby saya. Sapu dkt hidung dan dada. Boleh cmpur dalam susu botol. Baby akan muntah dan kluarkan kahak. Trusted. Sgt2 berkesan. Recommend.

Kupas kulit 2 ulas bawang putih ,Bakar (cucuk pakai garpu), lpstu penyekkan bawang tu bersama minyak masam@minyak safi... sapu kt dada dan tapak kaki anak.. inshaAllah...

Saya pon baby berkahak , tiap tiap hari degr bunyi krok krok . Saya cuba pakai minyak asmak . Alhamdulilah dh kurg bunyi . Tiap tiap hari sapu dada dia dengan belakng dia

cuba try tukar susu yg tk pekat dulu ank sy pun berkahak susu infalac last sy tukar ke frisolac alhamdulilah tk ada kahak lagi susu nya tk pekat lembut je mcm fresh milk

saya pakai herbal cream tropika je sis. boleh pakai dari newborn. kalau rajin buat minyak masak + bawany putih bakar pastu lenyek2. sapu tiap kali mandi @ 3 jam sekali.

Câu hỏi liên quan