12 Các câu trả lời

Most asians are lactose intolerant maksudnye product tenusu esp susu akan menyebabkan kite kentut bagai nak gila lepas minum susu.. sy pn jugak la.. so far susu hl merah tu yg ada label low in lactose sy leh tolerate.. kentut2 sket lepas minum.. tp kalau susu lembu segar mmg i kenot.. try cari lactose free milk sy rasa brand farm fresh ada

VIP Member

saya minum susu wildan prodak keluaran bumiputra, susu ni lengkap dengan Dha, kalsium, omega 3 & protein baik untuk pertumbuhan baby ☺️ kalau susu HL sdap cumanya manis, kalau susu Wildan ni *no sugar mmg sdap minum mcm tu je 😊

Sya minum everyday n fernleaf..ok sj dlu anmum meterna yg coklat tp susah nk buang air besar lps tu tk nk minum lagi tukr everyday..semua ok

Saya ambil susu HL sbb nk elak dr amik susu powder yg mengandungi kadar gula tinggi. Takut ada kencing manis pula

First trimester mmg kerap angin kena. So normal. Time kencing pun blh kentut.. bukan salah susu😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂...

similac mom okee . sy bancuh dgn air sejuk jaa. sedap mudah jimat masa.

Rasa nya ok tak sis? Saya baru beli tapi belom try lagi

VIP Member

sy minum susu lembu tak ngam. last2 minum susu kambing karihome . alhamdulillah okay

tak. tak rasa mcm minum susu kambing kt luar tu. sedaap

VIP Member

Bagi saya elok kot buang angin😅 sis kena try and error stiap susu..

normal perut berangin masa pregnant ni.. sy minum susu similac mom..

rasa sama macam ais krim vanila.. erm try search link similac utk dpt kn tester susu.. nnti kalau ok, baru beli tin.. susu ni kne bancuh dgn air sejuk, kalau x, nnti dye ketul2.. bila sejuk, minum, mcm minum ais krim cair.. sedap sedap.. 🤗💕

Bgus la buang angin 😅