7 Các câu trả lời

sama sis patutnya sy harinih masuk 10week semalam scan doktor kata baby saya baru 7week . scan perut ada kantung saja scan bawah pun ada kantung saja jantung takda saya pun takda tanda ii sakit perut @ turun darah . doktor bagi masa 2week untuk tunggu jantung baby . kita sesama doa yang terbaik untuk baby

saya bru scan 6w, plan 8w nanti baru nak scan , tp perut pedih dri smlm tu yg g cek , alhamdulillah dah ada jantung, terlalu kecil.. semua org xsma , ada lambat bru nampak , sis jgn risau semoga yg baik2 aje utk urusan sis.. doakan kandungan sy sihat..

VIP Member

saya dulu 10 weeks ikut tarikh period x nmpk kantung dan janin. repeat scan lg 2 minggu baru nmpak jantung baby, rupanya baru 6 weeks ikut tarikh scan, lgpun sy period x teratur.

yeke sis, period sis setiap bulan tarikh xtetap ke? kalau mcmtu sy pun sama..sbulan delay period, scan xnmpk apa2 lg..

Dpt tngk hearbeat yg sorg je..sorg lg..mula2 je dia tunjuk kn diri dia..lps tu hilang..menyorok celah mana xtau..dh kena pergi hospital plk minggu dpn..😂..

Saya pun sama. Masa week 6 pi scan, doc kata tak nampak apa-apa. Main sorok-sorok. Harap next week pi scan dapat lihat

sma la kita tu sis..saya pun lusa p hsptl nak cek hearbeat baby..tapi tnda2 nk gugur pun x da.sakit pun x da.harap2 bby selamat.jgn fikir sgt takut kesan dgn bby..

Kene admit hosp tk? Jgn sedih2.. Kene kuat.. Hrp ada rezeki lain...

TapFluencer

nanti try repeat scan selepas 2-3 weeks. kalau kiraan sis betul da 10 weeks, sepatutnya da boleh nampak heartbeat baby.

sy 7minggu scan kntung xd risau