31 Các câu trả lời

Certain orang macam tu sis.. Tapi ikut rezeki masing masing jugak lah kan Macam saya berat 60 tinggi 148 hahaha memang tak ngam langsung tapi alhamdulillah rezeki Allah nak bagi, sampai ter-accident terbabas haha

Alamak yeke hahaha aduii harap harap lepas bersalin nanti tak naik sangat lah 😭😂

X jugak sis, saya tinggi 158cm berat 88kg.. Alhamdulillah sekarang dah 15 weeks.. Yg penting usaha.. Klu betul lama sgt x dpt lg, boleh try check dulu.. InsyaAllah rezeki tu akan dtg tepat pada waktunya.. 😊

Aminn.. ❤️❤️

Waalaikumsalam ya sis ada dlm senarai jga klau berat badan berlebihan . tapi sis ok la tu tinggal turun kan 5-10kg dah ideal dah. syg berat 71kg tinggi 151cm 😂

Hehe , nk turun berat badan bukannya snng walaupun sekilo dua . Tp tula nakkan ank punya pasal , kenala kawal pemakanan lepasni 😂😂❤️❤️

wasalam.. banyak nya mmg mcmtu sis.. org sllu nsihat bab pemakanan n emosi mmg kena jaga kalau nk hamil.. tp tulah.. kita usaha je.. rezeki Allah yg bagi

Hehe , terima kasih ❤️❤️❤️❤️

saya dulu 73kg, tinggi 151cm..memang doc suruh turunkan berat badan klu nak pregnant..tapi alhamdulillah ada jugak rezeki walaupun x turun berat badan..

Rezeki awak . Tahniah yaa . Jaga kandungan elok2 ❤️❤️❤️

Boleh jd jg sis. Ada baiknya kita usahakan utk dpt bmi yg baik utk mengandung. Nnt kalau mgndung, risiko utk baby pla kalau kita overweight.

Hm nak turun berat badan bukannya senang , tp tulaa nakkan ank punya pasal . Insyallah ada rezeki saya dan suami nanti ❤️❤️❤️

Tkde lah sis ...sy ni tinggi 151 berat 77kg ...sekarang dah 12 week .😊 Insya allah kalau allah bagi rezeki tk kira berat badan sis .

Amin . Semoga ada rezeki untuk saya dan suami ❤️❤️❤️

Bagi sy puncanya lebih berkait rapat dgn pemakanan, gaya hidup n pemikiran yg sihat dan ceria..percaya kpd diri sendiri dan Tuhan

Baik terima kasih ❤️❤️❤️❤️

Yaka , ok nanti saya try minum susu pulak . Terima kasih yaa . Doakan saya yaa ❤️❤️❤️🤗🤗🤗💞💞💞

Insyaallah ,, berat xdew masalah ,, semoga sis dan suami dikurniakan zuriat yg comel2 dan sehat ,, cuma jgn stress2 taw .. 😊

Amin amin amin .. terima kasih ❤️❤️❤️

Câu hỏi liên quan