11 Các câu trả lời

saya dulu pon macam awak tapi upt 2 line 😅 better pergi tanya klinik untuk kira berapa minggu dan nak scan tunggu laa agak2 boleh nampak kantung... membazir dah kalau klinik swasta pon tak pandai nak scan 😅 saya hari tu check masa 3-4 week pon tak nampak kantung sebab time tu pundi kencing tak penuh doktor dah scan sahaja 😅

nak scan lagi doktor tak bagi lak katanya ikut tarikh buat buku ni dah 7week 5 day

biasa nya kalau scan awal kehamilan doc akan akan scan lalu vigina… klu dr perut mmg tak nampak apa. kalau boleh cari klinik yg org selalu dtg untuk scan… sayang duit je gy klinik yg tak reti sgt bab2 scan ni

Itu la nak tggu hujung bulan ni scan lgi skli. Sbb dh buat upt lebih 3 kali semua ve.

kalau dia tulis no lugs maksud nya tak ada kantung atau tak nampak kantung. kat sini saya nampak lugs je tak nampak depan dia. tengok scan macam tak nampak sangat kantung.

Doct ade bgtahu tak brp minggu? Mcm sy sblm ni masa 5 mggu blm nmpk pape. 7 mggu scan baru nampak kantung. Hari ni scan 12 mggu dah ade baby.

Inshaa Allah ada. Kalau upt positif, xade pendarahan inshaa Allah ada. Lain org lain perkembangan dia. Semoga rezeki utk awk dan suami... jgn bnyk fikir, doa dan positif je ok

IUGS - intrauterine gestational sac.. maybe ada kantung tp masih kecil lagi.. baru 4-5 minggu kot

VIP Member

Tak tahu nak terangkan mcm mana sbb bukan doktor 😂 sis tak tanya doktor ke psl ni?

VIP Member

bayar mahal2 sepatutnya tanya. dia tak reti pun tanya jugak, bayar kot 😂

VIP Member

2 mggu lagi pergi scan dkt klinik lain sis .. dia punya gambar pun x clear ..

Doakan ada rezeki saya😇

tak pasti sis..sepatutnya boleh tanya doktor ye masa scan 😊

Klo doc scan slalu nya praktikal kn plik.tpi klo ad check up jumpa doc pakar mmng akn discan jgk slalunya sbb nk check

masa scan tak minta doktor terangkan ke?

Câu hỏi liên quan