5 Các câu trả lời

Spotting ni normal but it depends on your situation. Saya pernah gugur. And this is my 2nd time conceiving, awal pregnant haritu pun saya ada bleeding & spotting. Doc akan bagi ubat kuatkan rahim, Alhamdulillah skrg saya dah masuk 4 months. Doc nasihat supaya bed rest byk2, sebab kalau bleeding lagi maybe saya boleh gugur. So bed rest as much as possible. Early pregnancy ni jangan byk buat kerja, sebab rahim kita tak kuat lagi. All the best! 😘

Spotting ni ada kalanya normal, ada masa petanda utk gugur. Kalau boleh banyakkan berehat dan jgn buat kerja berat. Tunggu 2 minggu mcm doktor ckp tu, sambil tu monitor kekerapan spotting. Makin banyak ke berkurang ke. InsyaAllah rezeki puan tu. Cuma banyakkan rehat ya

Kalau risau nnt boleh cuba minta mc kasi rehat badan dulu. Sbb tk boleh nk pukul rata spotting ni normal kan. Kalau terpaksa kerja jugak, kena curi curi rehatkan badan sikit in between. InsyaAllah doa byk byk tk ada yg buruk berlaku 😊

Super Mum

sesetengah memng norml. .tp mommy kne slalu pantau jgk ye. .dan byk kn bedrest jgk. .dan jgn buat kej berat2. .bole tahu da brpa weeks. ?

kalau naik motor 4months bahaya tak ya ibu2? 😅😅

thanks mommy😊

Sis dah berapa weeks?

Câu hỏi liên quan