18 Các câu trả lời

Saya beli barang baby masa 7bulan. Beli sekali jalan. Memang terasa duit yg keluar tu macam air terjun 🤭 nasib baik mmg dah put a side duit utk brg baby dari belum pregnant lagi. So, nasihat sy. Better beli sikit². Beli every month. Tak terasa sangat 😊

Boleh start bli bila kandungan dh stabil dlm 5bulan gitu. Saya bli sikit2 supaya tak terasa sgt & masa badan larat berjalan nk shopping brg2 baby. Prepair jugak takut baby nk kluar awal dr edd. At least brg2 penting baby & mummy dh 70% ready

Dalam 6 bulan boleh survey dan beli.. seeloknya dalam 7 bulan tu dah prepare semua.. basuh n susun dalam beg letak dalam keta.. buat preparation awal xkalut nnt sis

VIP Member

Ada bajet, beli je.. sy beli je awal2.. sementara tgh ada bajet.. nt baru topap skit2.. risau lambat2 nt duit abis.. sy dh la jenis xreti nyimpan 😅

Biasanya 5 bulan dah boleh beli sikit2. Takde terbeban sangat kalau beli semua dlm satu masa. Better prepare awal, takut sis tak larat nanti.

Sama2 🤗

VIP Member

Sy bli ckit2 strt time kndungn 5 bln.. ank first.. jd teruja lebih🤭 hehe.. org ckp dlm 7-8bln ok rsny nk bli

Waalaikumsalam. Ikut dari bajetlah. Kalau ada duit lebih, boleh beli awal. Kalau tidak, beli sikit2 ja dulu.

Super Mum

Sye stat bmi skit2 time 6bln. .skit2 lmea mmbukit. .7bln++ da siap semua bsoh siap packing semua. 🤗😊

VIP Member

Saya beli je dari awal2. Setiap bulan beli sikit2.. Terasa kot duit mengalir kalau beli sekali byk 😅

Saya mula beli kandungan 6bulan.. Tupun beli sikit2.. Beli yg unisex punya.. Senang.. 😊