5 Các câu trả lời

Wife saya saya beri -susu HL ambil yg plain. Kalau mual ambil la coklat atau kurma -tembikai -kurma -jus delima -angur masam -jambu batu -ice cream vanilla atau coklat Semua yg tidak mahal dan jimat. Alhamdulillah xd apa2 masalah hb,kencing manis sbgainya. Boleh cuba. Mgkn ibu2 lain ada yg boleh di share.

Terima kasihhh

Sy ambil pil kalsium osteogold.ada k2 utk targetted area. Alhamdulillah lepas consume dh kurang sakit2. Kalau tak nak bengkokkan jari pun ngilu.lepas tu cram kaki tgh2 mlm pun dah berkurang. beli di farmasi. Rm100 utk 60 tablet.1 hari consume 1 tablet

Ya ka. Baik nnt saya cuba survey. Tq 🙂

VIP Member

bole mtk KK pil kalsium sis . dorg akn bg . klau dorg xd dorg akn bgtau beli d farmasi jename sekian sekian . mmg sakit gg gusi tu sbb kurg kalsium sis . klau mommy xbole minum susu mmg kne ambek jenis pil kalsium .

same same

Wsalam. Sis try calcium yang saya sendiri tengah amalkan. Sbb saya pun bukan jenis minum susu dan makan sayur. Alhamdulillah saya punya mabuk sakit sakit tulang berkurangan.

Wahh. Mcm menarik, boleh survey. Tq for sharing ☺️

Saya cuma belikan OBICAL di pharmacy untuk wife saya. Kalau pergi ke Klinik Kesihatan boleh minta Obimin. Ataupun boleh banyakkan minum susu.

Dgr jgk pasal obimin tu. Btw tq 🙂