8 Các câu trả lời

VIP Member

Pertama sekali, simptom untuk setiap preggy mommy berbeza ya. Jadi jangan risau kalau Puan rasa macam lain daripada mommy yang lain. Takkan sama. Saya sendiri takde morning sickness. Sakit breast masa 1st trimester je. Masuk 2nd trim dah tak sakit sampai bersalin. Take care & enjoy your pregnancy journey 🌹

Sy Dr awal kehamilan sampai 11 mggu ni...masih ngilu2 kat breast..tp enjoyy je... insyaallah yg baik2..

Anak pertama alahan mula seawal 4 minggu. Anak kedua sekarang mula 7 minggu. Dua2 ada HG (morning sickness teruk) masuk wad. Dalam minggu 16 baru okay dah boleh makan semua. alhamdulillah breast tak pernah sakit masa mengandung 😊

sakit dari awal mengandung. tu tanda tanda mengandung juga. tapi saya sampai 8 bulan rasa sakit lagi tapi kadang kadang je dia datang. yang sakit selalu tu masa awal awal mengandung

saya ank first xde rasa langsung dan sgt aktif..no 2 nie dr awal2 preggy da rasa sampai skrg 13w.. Journey preggy masing berlainan..Enjoy je perjalanan preggy😊

breast sakit sebelum missed period lagi. alahan muntah tak ada. tapi loya2, food & smell aversion start dalam 5w-6w.

mcm sy tk ada alahan lngsung tpi sakit breast start 6 mnggu kerap lh jgk rasa

tak pernah rasa, now anak nk 2y dh

Minggu 5 atau 6

Câu hỏi liên quan