5 Các câu trả lời

ank sy masa 3 bulan pon selsema dan kahak. sy tk bwk ke klinik sbb tgk keadaan ank msih baik (nafas tak laju, nafas tak bunyi, dada tak berlekuk bila nafas). saya cuma kerapkan bg susu, bykkan tepuk dgn cara yg btul, dan sapu krim baby youbaby. alhamdulillah baik sendri

lepas tu ada lagi ke kahak tu datang balik? macam,bunyi kahak ke..?

TapFluencer

anak saya masa umur 3 bulan, berkahak lepas seminggu tak baik saya bawak pergi klinik doctor cakap ada bunyi dekat dada so doctor bagi neb Alhamdulillah lepastu terus sihat

kalau dah lebih seminggu boleh bawak jumpa doctor tu balik untuk tukar ubat atau buat treatment lain

Kalau saya tanya doc kata bunyi kahak tu normal. Cuma kena pantau pernafasan baby jela. Kalau dye tidur tu tkde bunyi nafas, nafas tak laju then tkde apa masalah pn.

kalau ada bunyi sikit kahak dekat kerongkong tu kira normal eh? ada tanya dr jugak, dy kata nanti baby telan keluar dekat najis atau muntahkan. cuma tulah, takut jugak tgk kahak tu ada je 😅

TapFluencer

Salam mommy. Cuba bawa anak ke klinik kanak-2 jumpa dengan pediatric. Mesti ada cara nak cairkan kahak selain ubat.

Bila dah berkahak dan bila anak minum susu memang senang kahak tu bertambah. Mommy pantau tengok macam mana. Bagi saya tengok anak ada kahak memang tak selesa. Lagipun environment berhabuk pun trigger dia berkahak banyak

mamz oil

kalau bg susu spray dalam susu jugak