56 Các câu trả lời

VIP Member

Ikut pd kesesuaian kulit bby...mcm ank sy anugerah xleh pakai.. Hbs merah kulit.. Sy pakai yg btol hijau tu... Xigt dah nama dia

Ooo iya pula

Sy guna minyak kayu ptih cap burung kakaktua.. Minyak telon size travel xingat brand apa tp yg tu hospt bagi as gift hehe

Saya pakai yg ni utk baby. So far x panas tapi kalu urut perut baby dengan minyak ni mesti die akan berak. Huhuhu

Yg baunya pun best. Ank pakai yg ni je.. Biasa kalo sy segugut pun pakai yg mestika utk ibu.

Sy pakai minyak Bayini Mestika,tak panas sgt.. Boleh cuba jugak Tropika Baby Herbal cream 👍

Sy pakai minyak mestika bayini. Baby selalu kentut2 je pakai tu. Mungkin sesuai dgn anak sy. Sis boleh try

VIP Member

Boleh guna t rub dari tasneem.. Diperbuat daripada 8jenis essential oil.. Bahan semulajadi 😊

Sy dr ank 1st minyak telon anugerah.. alhamdulillah ank x kne kembong perut.. serasi..

Hi all mummy... Sy pun pakai minyak telon juga, coz for newborn mmg panas minyak yuyie

Ketiga2 anak saya pkai baby oil tropikal herbs from amway.. Alhamdulillah sesuai

VIP Member

Betul.. Kena try and error.. Utk ank buah saya, 1 fmly guna yuyi.. Sedap pon sedap..

Câu hỏi liên quan