9 Các câu trả lời

Anak2 saya dua2 5 bulan saya dah masukkan dalam walker. Sama la masa masukkan tu diorang belum duduk sendiri pun lagi. Badan lembut lagi. Saya sendal bantal kat depan & belakang baby. Tapiii. Bagi makan saya tak duduk kan dalam walker. Saya dudukkan dekat baby feeding chair. Rendah je boleh usha2 kat shopee.

ok tq awak

sye bg mkn atas baby chair.. baby sye 6bln duduk senget2 lg.. letak bantal/cushion utk bantu baby duduk.. walker pn sye bg naik tp dye x pndai lg... bdiri je x bgerak pun.. sye pun letak skejap je dlm 5-10 min.. lps tu sye letak bwh bia bby mrangkak je..

ok awak.. tq tau 👍

Pengalaman saye.. saya masuk kan baby dlm walker bila baby dah berguling² maybe dalam 5 bulan kot.. memang baby lembut lagi tapi Sendal² dgn bantal..

ank 6 nk ke 7bulan dah boleh dduk baby chair ..mcm ank biras saya .6bulan dah merangkak dah dduk ..jenuh kepong 😅

tapi anak saya tak boleh merangkak dan dduk lg.. mgesot pun belum . meniarap je pandai pusing2

6bulan lembut lagi kena kerapkan tummy time.. bg makan letak kat kerusi makan, baby chair, support dgn cushion

baik terima kasih 👍

Bg mkn atas baby chair awk, walker tu dh keras badan dah start meniti panjat2 bolehla bg kalau nak

Bagi anak duduk di baby chair😊

Sama-sama 😊

walker bila dia dah boleh jalan

ouh.. terima kasih awak share

duduk kt baby chair