21 Các câu trả lời

sy yg dh 32 minggu ni pun kecik.. hari tu p buat pemeriksan gigi, doktor gigi ckp puan kalau nak cabut gigi boleh lg 2nd trimester ni.. nnti dh 3rd trimester dh xboleh cabut gigi.. sy ckp sy dh 31st weeks dh doc😅😅.. doc tu terkejut ingt baru 5 month. tp masa scan 29weeks bby dh 1.42kg..doc ckp normal je.. so sis xyah risau jnji doktor ckp bby kita ok so xda masalah..

sya masuk 7bulan bru nampak prut sis.. kalau pegi rumah mak sdara .. adela ckp perut tak nampak sngt la ..perut kecik la..pastue buleh pulak ckp “kalau alang dulu 3bulan dah besoo dah perut” saya mampu senyum je haha..perut masing ii .. ade beso awal ade beso lambat..jnji baby dlam perut sihat sempurna dan size baby pun okay.. normal je 👍🏻

saya perut 6bulan..p nak scan baby kat klink swasta...boleh pulak nurse tu tnya..puan dtg nak buat check prgnant test ya??🤣🤣🤣ckp kat dia dah masuk 6 dah ..tgok atas bawah..atas bwah...xcaya kot😜

wsalam. rasanya normal je sis. sbb sy 16wks tp perut pulak mcm dah 20wks 😂 yg penting ibu dan anak sehat. awk jgn stress2 tau. kite enjoy je okey 😘

tak semestinya..kawan saya masa 9bulan perut tak napak besar jugak.. alhamdulillah anak sihat cuma anak kecik..mungkin keturunan kecik2 je😄

normaall hahahha tp ikut org jgk, but u dun worry, totally normal, biasa ketara time nk masuk trimester ke3, trimester ke2 pun da start besar

janji baby sehat... as long as kite tahu.. baby ade kicking.. dah... sy penah orng ckp mcm nie... buat juz senyum... n stay positif.

VIP Member

Normal la klau first baby sebab kulit perut tebal ..nnti 5 6 bulan mungkin dah nmpk😊

VIP Member

normal je. saya masa pregnant 9 bulan pun org kata mcm baru pregnant 5 bulan. 😅

sy dah 34w..lau x ckp prgnant org x kan tau..semua ingt sy x prgnant....😁

Câu hỏi liên quan