11 Các câu trả lời

positif thinking sis.. kitaorg pn sllu mcm tu dlu.. Sa kwin bulan 12/18. lps je kawin teringin sangat nak baby . Selama 8bulan sentiasa cek upt sbb nak sngt ada bby kn. 😂. so Sa ambl keputusan untuk bli folic asid apton . syukurr , tdk smpi sbln , cek postif dah.. 😊.. so mngu ni masuk 6week2dy sda.. 😉

VIP Member

Dulu masa saya 1st prgnen, masa doc scan 3 bulan dic cakap berapa minggu bayi saya. Bila saya kira, saya cakap kt doc, saya period time tu cmne boleh mengandung? Doc kata, kita xtau masa bila subur. Cmtulah doc cakap. Kirenya sbnarnya saya prgnen masa saya period.

sy pon penah cmtu sis.. dah dkt 2 tahun kawin x pregnant.. so bile period dtg lmbt sy doa mntk2 la pregnant.. tgk2 period 😭 tp skrg alhamdulillah pregnant.. mybe Allah nk bg rezeki pd mse yg sesuai.. in sya Allah nnt ade rezeki sis pulak😊

Saya macam ni jugak sekali dah lewat seminggu period esoknya nak check upt tengok tengok period. Tapi alhamdulillah sebulan lepastu dah pregnant sekarang pun dah masuk 9 weeks. 😊

Inshaa Allah moga diberikan rzeki zuriat utk awak.. pernah rase 2 kali lewat period tuttut period dtg. 😄

Think positif awakk.. insha Allah ada rezeki nnt. Doa banyak2 yee . Goodluck

Semua org x sama....sy mngandung ank yg pertama masa sy tgh period...

VIP Member

Semoga ada rezeki nanti sis. InsyaAllah

Insyaallah ada rezeki sis nt....

VIP Member

Tunggu sampai seminggu

Câu hỏi liên quan