22 Các câu trả lời

Tak sabar kan sis. Saya pun due bulan 6 tapi hujung. Try hypnobirthing.. Cakap dengan baby. Pujuk baby hari2. Amalkan doa nabi yunus dalam perut ikan tu, makan kurma (seperti Maryam as), kerapkan berjalan, dan senanam.. InshaAllah semoga dipermudahkan urusan awak.

Aamin aamin terima kasih... 😘

VIP Member

Hi.. Senasiblah kita.. Now dah 39w2d.. Baby syok lg nk duduk dlm perut ni.. Due date 15/6 dh xlma.. Badan dah xlarat sebenarnya nk bawak.. 😂 Tiap pagi bangun mesti check ade tanda ke x.. Ppe pun sy doakn sis dipermudahkan bersalin nnti.. 🌹

Amin, sis pun semoga dipermudahkan segala urusan💜💙

OMG...ramai geng due 11/06 ni.baby selesa lagi dlm perut.malam2 selalu tanya baby tknk jumpa mama papa lagi ke?sakit pinggul n pinggang,ngilu kt bahagian atas kemaluan.tp tanda2 lain mcm tkda ja.sabar la tunggu baby arrival.hmm...

Sabar la menunggu...stress pn ada bila org balik2 tanya dah bsalin ka blm.hmm

Sama la. Saya pn xde tanda lg. Slalu org kata ank first ni awal 2mnggu haha. Mybe dy nk kluaq 39 week.. Dh try brjalan byk. Dh buat ketuk ktampi.. Dah brsama suami.. Tp tula hahaha sronok dye dok dlm prut lg 😆

Semua dah kan. Adeh. Selamat menanti la kita😅

Hee sy lagi 2hari nk EDD tu. Seronok baby dlm perut. Risau jgk overdue. Alhamdulillah dpt jugak keluar 39w 5d heee. So chill je hehe. Semoga dipermudahkan urusan bersalin sis😊

Thank you sister💜😊

sama la..sy pun due 11Jun2020, baby suka lg guling2 kt dlm..tapi kl xdak tanda lg smpai 10Jun..kena serah diri dah.. moga2 dipermudahkan urusan kita semua. amin ya Rabbal 'alamin.

Amin. Semoga dipermudahkan. Insyaallah ❤️💝

VIP Member

Due sma 11/6.. blm trn tanda perut dok mengeras je tiap hri..skg ne sakit2 pinggng on off je huhu lps bykkn bjln n exrcse.. smga dprmudhkn sis🙏

Amin🙏🙏❤️

Saya pun due 11.6 jgk..belum ada tanda apa2 lg..perut duk mengeras jer..baby syok lg golek2 kt dlm..kakak hari2 duk tnya bila baby nk keluar..

Ramai due 11/6/2020 ye. Semoga dipermudahkan ya❤️

VIP Member

sis kak saya ckp, cuba baca doa nabi yunus tu byk2 dan bawa baby ckp suru dia keluar. in sha Allah Allah akn permudahkan smua ny😊 aamiin

sama2 sis ❤️💕

Sama la ni . 13/6 due date tp 4/6 sakit perut dan admit ward.. hsri ni bukaan baru 2cm.. semoga kita dipermudahkan bersalin.. aaamiin

Amin💜

Câu hỏi liên quan