15 Các câu trả lời

sy pakai sabun baby carrie junior yg yogurt.. tak boleh bau sabun biasa pakai sebelum ni.. lg pon lebih selamat.. skincare sy stop sbb pakai yg ada bahan aktif sebelum ni.. cuma pakai basic je pencuci cetaphil/ skintific, pelembab iunik/skintific.. tu pon kadang pakai kadang tak.. kalau malas sapu alo vera je.. yg penting takda bahan aktif yg bahaya..

sy beli yg hydration.. jgn ambil yg salicylic acid atau bahan aktif aha/bha.. tapi 3 bln pertama sy mmg tak pakai sgt skincare.. paling sapu alo vera sebab risau first trimester baby tgh pembentukan organ jadi takut nk try apa2..mkn pon sy jaga..

sy untuk mndian pakai carrier junior, sblum ni mmg pakai sabun mndian berasaskn organik mmg kulit sy jenis sensitif. tuk muka hnya pakai pencuci muka je neutrogena.. yg lain mmg x pakai apa . jerawat tu adala jugak naik dr kata hormon hamil..

VIP Member

saya pakai sabun and shampoo sebamed adult dari dulu dari kecik sampai la pregnant hinggalah sekarang..kalau skincare saya pakai Bio-assence cherry blossom 🌸...dari dulu..pregnant..sampai sekarang. 😃 😊

saya pakai sabun mandi - good virtues . sympu - pantene / dove moisturiser - skintific toner - skintific (botol biru) serum - silkylara pcuci muka - silkylara sunscreen.- wawa sunscreen .

sy guna sabun yg sy jual..sabun herba mandian tersak..sesuai untk ibu mengandung..lps bersalin lg sesuai guna..x perlu dh cari product lain..sabun tu saje blh legakn tubuh lesu..

kalau saya..sya stick je dgn penggunaan skincare dn sabun yg asal saya pakai sblum pregnant. tak tukar pon. cumanya penggunaan yg melibat kan acid saya tak pakai.

sis try bca ingredients dia. klau ade acid,paraben xboleh

sy pakai sabun lifebuoy. syampu & treatment moist diane. skincare cuma moisturizer aiken je sbb time pregnant ni kulit sy jadi kering. pencuci muka pun aiken

Syampoo - Pantene Sabun - lifeboy Skincare mmg tak pakai lgsung. Pakai cleanser garnier aje. Jerawat tak pernah menapak lg so far 🥰

Waalaikumsalam. Kalau saya pakai sabun mandi Watson, herbal essences shampoo, skincare tak pakai langsung 😊

Sabun mandi - dettol & lifebuoy sebab badan cepat gatal, syampu - ryo, skincare - innisfree