105 Các câu trả lời

17w and semalam dpt puase penoh sharian alhamdulillah.. husband pgg perot mse tghari rse hbeat baby slow je siap perli WOW PUASE BETHOL NIEE ANK ABI.. pkol 2lebey dah rse nak muntah tp keep ckp kat baby ABI NAK BAWAK G BAZAR TP KALO PUASE LAHH.. TAK PUASE NO BAZAR.. SIKIT LAGI KTE TAHAN EHH.. elok smpai bazar baru terase senak beliau bergerak.. eksaited ketewww.. 😂😂😂😂 #firstBorn #preggy2022

17weeks..berjaya puasa full day kemarin..ada pening2 sikit, pujuk baby tahan sikit ja lagi nk berbuka, ada loya2 ja..hari ni try puasa lagi.. cuma nk tnya, saya tak nmpk baby bump mybe sbb perut mmg dh buncit, mcm mna ya semua boleh rasa heartbeat baby, perut mngeras..saya confuse kdg mcm rasa baby, kdg mcm rasa perut sendiri ja😂

17 weeks kemarin cuma mampu pukul 2 ja,dah berbuka...pening,muntah,perut sakit,tiba2 berpeluh wlaupun x buat kerja...terus berbuka..lepas mkn,minum perut masih sakit,pening bawa sampai ke maghrib..huhu...hari nie cuba lagi tgk mcm mana..

Saya harini genap 32 minggu🥰 saya pon berpuasa hihi cuba tengok baby so far mcm okay ada gerak2. Alhamdulillah Allah berikan kekuatan🤲🏻 moga urusan kita smua dimudahkan Allah SWT❤️ kuat mommy2 semua💪🏻

34 weeks, baby gerak sampai pkul 2 je lepastu mengeras even bedrest still mengeras. Tak rasa lapar pun tp risau kan bby terus berbuka td. Lepas makan terus dia Bergerak😂

Salam Ramadhan. Selamat berpuasa semua. Hari ini saya masuk 33 week 2 days. Semoga semua ibu2 diberi kekuatan dan kesihatan sepanjang menjalani ibadah puasa ini.

27weeks... alhamdulillah masih boleh puasa,cuma bby asyik mengeras tp kita bawa ckp sikit lagi nk bebuka,bby gerak manja²..tapi lepas bbuka bukan main aktif dia...☺️

baru 10 weeks😆. baru first day puasa badan xllarat mcm dh trimester 3. tp hri kedua ni oke sikitla. xmcm semalam. xboleh makan nsi pun, paksa jugak diri utk makan..

saya 27w 3days Alhamdulillah 1st Ramadhan semalam dpat puasa penuh..cuma selepas berbuka puasa rasa ulu hati macam burn sangat..boleh kah saya teruskan untuk berpuasa

30weeks. walaupun hb low dgn gastric teruk tapi Alhamdulillah boleh bertahan. kena sahur makanan yg betul InshaAllah boleh tahan. siap sempat jalan p bazaar lagi 🤭