81 Các câu trả lời

VIP Member

bagi saya penampilan itu penting..x kira untuk keluar atau dirumah,lebih² lagi untuk si suami di malam hari..make up simple pun tak mengapa janji sentiasa sedap mata memandang...saya akan pastikan penampilan saya untuk suami sebelum bersama sentiasa cantik..yes,make up itu penting..simple but nice..

TapFluencer

Hi assalamualaikum, setiap kli selepas mndi, sy akn cntikkn diri.. pkai perfume wajib n makeup jg untuk cantikkn diri sy sendiri.. bila sy cantik & wangi… sy rs confident bila suami nk peluk2 x kira ms.. lg2 waktu pkp ni… suami 24jm depn mata… hahaha , hubungan bertmbh erat, pahala pun dpt 💋

penampilan kita itu penting..ofcoz perlu cntik² dpn suami..dpt phla lebih berhias utk suami..light makeup plihn sy sbb xsuka bermake up..perlu jga pnmpilan diri dpn org utk suami jgk🤗..#mudah²an ad rzeki sy utk mncuba produk KISSmineral #Theasianpatentsmy #KongsiJawapanDapatHadiah

VIP Member

Seharusnya suami dan isteri menjaga kebersihan dan penampilan diri bila bersama untuk menghangatkan lagi suasana dan mengeratkan lagi ikatan kasih sayang berpanjangan. Kita mestilah sentiasa cantik manis bila dipandang suami, berhias dan bersolek secara bersederhana lebih baik.

TapFluencer

Sebagai suri dalam hati suami adalah mempersiapkan diri dalam keadaan bersih, berwangi² dan perlu juga menggunakan organic make-up sebaiknya supaya berseri dan bertambah pahala isteri. Dalam Islam sendiri pun menyarankan isteri mempersiapkan diri apabila suami di rumah.

VIP Member

ye saya pakai makeup Dan berhias dengan cantik untuk suami.. ia juga merupakan satu pahala bila berhias untuk suami ..suami sangat teruja dan gembira bila saat bersama. Walaupun dah ada anak seorang berhias itu penting untuk mengeratkan lagi hubungan suami isteri .

Saya tidak memakai makeup semasa berhubungan tapi barang perhiasan sentiasa saya pakai. Saya bermekap bila saya keluar jalan-jalan jer.😁 Alhamdulilahh, suami saya terima je saya seadanya dan dia suka saya pakai perhiasan sbb nampak ayu dan comel katanya.😊

ya kerana suami lebih suka saya berhias ketika ingin bersama kerana katanya make up membuat saya nampak lebih menarik dan membangkit mood lebih teruja dan romantik.berhias dapat memberi keyakinan pada diri saya serta dapat mendorong mood untk bersama.

Suami saya tetap menerima isterinya seadanya dan tetap ingin bersama walaupun tidak ber make up atau menggunakan sebarang perhiasan sebab suami saya selalu berkata yang dia cintakan saya kerana hati dan bukan kerana hal lain

Bagaimana dia terima saya sebelum kahwin begitu juga selepas berkahwin,juga gelaran bergelar seorang ibu. Tidak perlu berkarangan,tetap sama tanpa sebarang perhiasan.Senyumlah untuk dia pasti dia "datang"😍ewahhhhh..