99 Các câu trả lời

YA TUHANN.. POSITIVE LAH TU. beli upt kan dah siap plastik packaging nya, belakang tu tulis kalau double line (2 line) maknanya mengandung. Kalau 1 line maknanya tak mengandung. Tahniah sis, awak mengandung. Boleh ke kk untuk buka buku pink pulak sekiranya dah cukup 8 weeks.

Semoga dipermudahkan urusan sis nak buka buku. Nanti jangan lupa bawa salinan ic sendiri dan suami dan juga salinan surat nikah. Sis kira nanti dah masuk 8 weeks baru bolh buka. Kalau buka awal2 4-5weeks nurse suruh dtg balik nanti hehe. Call dulu kk berdekatan ya utk info lanjut. 😊

VIP Member

Hurmm 🤔kalau sy tgk dkt manual blkng plastik balut bnda alah ni ..jwpn yg sis mnta tuk d konpem kn tu..sprt dlm pic ni.. dia double line kn... Maka maksudnye sis peknen.. hrp manual ni dpt mmbntu sis....😅✌️tahniah sis.. take care ea..

Klau nk confirm g klinik sis tnya doc buat scan..

yep.terang n bsuluh.. jika dh kawen pergi klinik bwk kad kawen utk buka buku pink. jika belun kawen pergi klinik bwk waris atau penjaga utk buka buku pink.. welcome to pregnancy phase..😍

mcm saya dulu. check awal minggu ke8. samar2. org kata kalau bacaan mcm ni baby boy. mana tahu? rezeki Allah kan. Kita doa yg baik2 shj 😆 btw tahniah sis

VIP Member

Aritu Saya punya upt pun mcm sis punya tu .. g scan tk brp nampak lg .. Dua minggu kemudian Saya g scan baru nampak baby

Tahniah mommy to be. Sama mcm sy dulu,line mcm x terang ,tapi sbb awal lg , mgkin msih baru.

Dekat plastik upt tu takde tulis ke kalau double line ni preggy ke tak? 💆

tahniah sis.. jga kandungan elok2.. doakan sy dn momies yg lain jgk ye😉

Tahniah.. Sy pun baru je check malam tadi.. Alhamdulillah positif 🤲

Beli upt sebenarnye untuk apa erk.........😌😌😌

😂😂

Câu hỏi liên quan