12 Các câu trả lời

Normal la kot sis. Sy selalunya, kalu tidur pasti akan berselimut tapi sejak masuk third trimester ni..tidur tak pakai selimut ok je..kalu pakai selimut sy rimas..siap berpeluh..sy pun pelik dengan diri sy sendiri 😆 waktu siang pun sama, walaupun dah mandi 2,3 kali pun tetap akan cepat rasa badan panas. Sentiasa nak duduk depan kipas 😂 #firstmom

saya jenis yg susah berpeluh. nak basah2 ketial ni jarang sekali la. tapi pregnancy kali ni saya baru lps mandi siap2 pakai baju padahal ada aircond pun tiak peluh. haha jadi normal je puan mmg suhu boleh tinggi sikit dari biasa

Normal😂 Tahap saya masa ngandung buat kerja cepat berpeluh, sampai kena letak kipas betul2 kat depan & tak boleh share dengan suami.

Kalau saya, memang betul. Sentiasa rasa panas. Tak kira masa 😅 Nak tidur malam pun, selimut tu memang campak bawah katil la.

TapFluencer

ye betul. memg,cepat panas dan berpeluh. sy keja f&b, mmg wajib pegu dlm walk in freezer sbb panas amat. hahaha

VIP Member

Ya, betul. Boleh rujuk artikel ini https://my.theasianparent.com/peluh-berlebihan/amp

sy yg first rse sejuk je yg kedua sy rse bahang cpt pns sntisa bkk aircnd🤭😅😂

bepeluh tu xde la.. tp mmg sentiasa panas.. even dh pasang aircond pon 😌😌

Normal sis. mmg selalu rasa panas & berpeluh. kena kerap mandi baru okay sikit.

Normal sis. kerap mandi untuk rasa lebih selesa ya. ☺️