4 Các câu trả lời

awk ada try minum air suam perah lemon? sy pun xblh telan air masak biasa tu. tapi bila air panas / suam perah lemon, ok sikit. xde terlalu mual sgt. sbb klu awk 1st mom, sy tak galakkan utk terus minum apa yg awk blh telan. mcm sy kndungan lps xdetect GDM, then kali ni dh minum air gula, bacaan pun normal walaupun xminum air masak sgt.

sama lah. tapi masa pregnant 1st baby ok je blh minum air masak. ni ank 2nd air masak lngsg xblh..urine tiap kali checkup asyik 1+ saja smpai kena simpan urine 24jam dan ambil darah utk check buah pinggang. tapi bila minum air gula, alhamdulillah lepas pula.

Cuba minum air suam.Mcm saya, ada cuba perah lemon/limau dlm air tapi tak boleh iuga sbb perut jadi memulas. So mmg minum air suam kosong. Klu rasa loya juga, tarik hembus nafas utk elak muntah 😂 Dan sediakan buah / gula2 ☺️

saya try lah ye minum air suam . memang takleh juga 😭😭 . saya kadang letak sunquick tak letak gula then letas aisss . tu saya boleh minum . pastu beli air cincau dalam botol jenama fitrah . huhhh

Mcm saya pun sama, bila minum je rasa berlendir dalam tekak lelagi air masak sejuk. Tapi saya try minum air suam so far boleh telan. So bila mkn tu byk jgk minum air suam, rasa nikmat je

saya tak boleh telan ye semua 😭😭😭😭

cuba letak ais batu dalam air mineral tu. huhuhu. sy pon awal2 ritu mcm mual gak minum air mineral tp sy letak ais batu eh ok pulak minum.