17 Các câu trả lời

Saya makan. Pilih yg shaklee sebab dalam banyak2 tengok yg ni paling meyakinkan bebas dari bahan kimia. Yang ni jenis B-complex. Maksudnya semua jenis vitamin B ada dalam tu. Sesetengah supplément vitamin B ada yang xlengkap. Seeloknya acid folic ni ambik 3 bulan sebelum rancang nak hamil. Supaya dapat bagi perlindungan penuh untuk baby sebab asik folic ni. Penting untuk kurangkan risiko kecacatan tulang bayi. Vitamin B pulak tukar makanan kita jadi tenaga pd sel. Guna juga dalam pengeluaran sel darah merah. Dulu2 doktor kkm bagi tapi sekarang kena cari acid folic sendiri 😀 Selalunya bila makan vitaminB ni air kecing jadi warna kuning.

saya pula pilih nutrilite dari amway product. sbb satu2nya product 100% organic. saya 1family consume supplement ² nutrilite dari dulu sampai skrg. 🤭 paling best utk ibu preggy iron folic bio c plus dan calmag d. 😅

Hai mommies semua! Nak dapatkan baju yg selesa dan tak panas utk baby2 anda? 100% cotton tau 😊 Jom cuci mata kat sini 👇🏻 https://t.me/aibabyshop Jangan lupa utk join subscribe tau. 🎉PROMO DISEMBER🎉 ✅ BUY 2 FREE POSTAGE‼️ Stay tuned utk update promo terkini 🌸 Thankyou mommies!

plan nak ngandung mmng dh cnsume, dah sbulan amalkan alhamdulilah firstbaby n now dah nak masuk 10week still cnsume lagi. sangat terbaik folic asid shaklee 😍

Saya ambil ni sebelum pregnant, tapi bila pregnant sy makan acid folid 5mg dari frmasi/klinik. Shaklee ni folid acid nya terlalu rendah

Sy ambil kn dua2 skli.. Yg dri kkm dn sheklee ni. Sy dah tnya dktor , dktor kata boleh😊

siapa dlm ni pnh mkn GLA shklee dan b complex neh utk iktiar hamil? ad yg brhasil ke?

Saya sis. Sebulan selepas amalkan Gla tu terus mengandung

mcm mn pulak vitamin vitalea shaklee tu...Mmg semua lengkap ke utk ms mengandung...?

owh...ok2...senang ambil vitamin lengkap mcm tu...hi3..vitamin tu beli sblm mengandung..syg pulak kalau x dimkn.

TapFluencer

saya makan full shaklee supplement. alhamdulillah anak saya memang sgt sihat

kalau mkn bila bru tahu hamil boleh ke?bahaya x? sbb sblum ni mmg xpnh amik

saya makan jugak , tapi vitc shaklee botol dia wane oren tu.