8 Các câu trả lời

sy sebelum tau pregnt, cepat letih, jalan sikit letih sedangkan sebelum tu biasa banyak berjalan, breast sakit dua minggu sebelum waktu period, sampai da delay dua minggu masih sakit, ada satu malam tu sakit mcm sengugut tp bukan sengugut sakit sampai tbangun tgh malam, time tu hati da rasa lain benar, nak g cek jugak walau akan kecewa, sebelum ni sy ttc da lebih 4thn tak pernah pregnt, Alhamdulillah masa cek doc ckp nampak kantung da, utk kategori mcm sy, nampak kantung je masa tu da cukup bahagia Allah je y tau..🥹 semoga semua urusan mereka2 y ttc/pregnt mom/ ibu2 dipermudahkan dan terus kuat menjalani hidup

slalu mmg rasa letih teramat sgt. jln dlm kreta dekat² pon tertido. bgus kalau org pregnant takda simptom. seksa kalau ada alahan mcm sy. haha. dpt mmpi pregnant. lewat 3hari je. bgn² subuh trus check. clear 2 line 😅. terus hempuk laki. sbb ni ank no 4. semua rapat². sis beli clear blue yg boleh check 5 hari sebelum tarikh period tu. mmg tepat. moga ada sinar buat sis 😊

saya mcm tu, sampai week 28 pun tiada apa² simptom hamil kecuali letih sahaja masa tri first. sampai nurse marah mula2 pergi check tu sbb saya nk buat x-ray fr medical check-up, saya pun x tahu saya ngandung, nasib baik tergerak hati nk check ngandung ka tidak sblm x-ray sbb period late😅

Saya selalu rasa menyucuk bahagian belah kanan. Masa tu waktu nak period lambat lagi tapi duk rasa menyucuk belah kanan kerap sangat lepas check UPT baru tahu pregnant 😂

VIP Member

biasanya lepas je check UPT simptom2 tu semua akan hadir dgn tiba2 ye tuan2 dan puan2 sekalian🤣🤣

alamak 🤣

Saya tak ada apa2 simptom selain dari period delay. Lepas tau pregnant tu mcm2 simptoms ada 😅

mmg tkde simptom lgsg ke sis? sakit breast n cramps ade tk?

takda simpton saje2 check sblom delay period tau2 Ada 😂😂

delay peod n lepas upt baru dpt simptom

Câu hỏi liên quan