5 Các câu trả lời

bgus tuam ni taw.. elak kembung perut & jd angin pasang.. baby laki sng dpt angin pasang taw sis, jd jaga2.. bidan mmg akn tuam kt bahgian telur baby laki sbb xnak ad angin tersumbat.. spanjang sy pantang, mak mertua sy hri2 tuam baby boy sy lpas mndi.. tuam dgn daun sireh, alhamdulillah baby sy xpnh kna kembung dlm pntang

Ni baru start tuam. Baby da sebulan pulak tu. Baru ni telur dia besar sebelah. Tuam dia elok.

sis nk tanya keadaan anak sis dah okeyy blom selepas tuam guna sirih? anak sya 2bulan pon kemaluan dia besar sebelah... apa rawatan sis gunakan untuk anak sis?

Saya tuam je sambil selawat. Masih ade lagi sampai sekarang ni da 6 bulan. Masa checkup 3 bulan tu bgthu nurse, kemaluan baby besar sebelah. Terus rujuk doktor. Doktor rujuk hospital pakar. Lepas da jumpa pakar, yang besar sebelah tu ade air je. Bukan angin pasang. Teruskan tuam je. Kejap ade kejap takde. Awak kena pergi klinik dulu la. Biar doktor tengok.

boleh je takot angin pasang

Itu la. Takut pulak kalau tak surut. Tuam jugak dengan daun sireh. Harap elok la.

sy ank laki mmg tuam

Saya search hari tu ade yang kata tak tuam pun takpe. Itu yang tak tuam. Ikut family jugak kot. Adik lelaki saya dulu mak tuam.

lepas mandi tuamkan

Saya lepas mandikan baby nak pakaikan baju laju laju. Sebab baby tak duduk diam. Ni tuam pun jenuh bersilat.

Câu hỏi liên quan