16 Các câu trả lời

VIP Member

Dh chck ke ek?? Takut ada cyst or fibroid...biasa klu nmpk mcm preggy mostly jika alami fibroid yg mmbsr ada mcm daging..dlu aunty sy ada kena mcm tu..uncle kata bila doc bg tgk..siap berurat fibroid dia..dia alami fibroid yg aktif

sy perut before preggy mmg mcm ni. kdg2 org ingat dah preg 5 bln. perut jenis bloated. besar kembang lg2 lepas mkn size dia berganda. tp bila preggy jadi kecik pulak ..

Preggy anak ke dua ke jd kecik tu?

Better sis pergi check . Dlu saya mcm tu jugak , ingtkn pregnant , bru nak happy . Pergi check rupanya cyst dh besar . Lps operate baru lekat 😁

Dh mcm perut sy nk dkt 7bln ni sis.. huhu better pergi check sbb kalau pn prgnt 4weeks la katakan tak mgkn besar cm 6-7 bln sis..

Bloating kot sis. Kalau saya, check upt negatif.. Period xjalan, dah makan nenas dan pantang kejap makanan yg bagi perut bloating

Bloating kot. 😂 xsuka betul bloating ni

waktu doctor tu buat scan tak ada lah cakap apa 2 pun masahalah pelik jugak kalau apa dalam pasti doctor tu cakap kan

Mcm saiz perut sya la sis 😅. ..mcm kndungan 6bulan..tp better sis cek..sbb skrang ni bahaya mcm2 penyakit

Ohh kalau buncit mcm ni kena minum air detox. Nanti laju ke pembuangan. Boleh buat sendiri air detox.

Betul2.thx

Skrg apa cite sis.. Perut saya sekrg buncit mcm nie jugak.. Tapi upt negatif..

sya mcm ni jugak tapi negative pergi hari tu tapi doctor cakap soh daftar pakai scan tvs doctor tu soh but biasa dah berapa mggu dah ada tapi sya rasa takut berharap pulak kan perut besar lepas tu yg pelik perut rasa gerak mcm lembut mcm tu 15 mggu dah hairan pulak

Ni nampak macam 4 atau 5 bulan betul ke upt negatif pergi scan sis

Buncit lemak 😂

Câu hỏi liên quan