225 Các câu trả lời

jawapannya adalah : warna ungu @ purple 🥳💜💜 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia Me ig : myraramli8 H💟 Hanya sekali sahaja perlu membasmi kuman , jadi ianya memudahkan kerja ibu ibu yang bekerja yg sibuk dan menjimatkan masa . E💜 elegen dan keadaan puting yang sangat sangat lembut mcm puting ibu . O💜 oleh itu botol susu ini sangat limited edision dan terlalu banyak kebaikan untuk bayi dan saya berharap semoga ada rezeki saya . teringin sangat nk menggunakan botol he or she ni dn disebabkn harga dia setanding dgn kualiti botol jadi saya belum mampu membelinya . semoga ada rezeki first baby saya amin 🤲🏻🤲🏻 S💜 Sempurna segala galanya jenama botol He Or she ni mana takpun botol he or she adalah botol anti sedak susu , anti jongang dan sangat sangat selamat buat bayi . dan paling saya suka puting dia sama mcm puting ibu .. memang terbaik lah jenama botol he and she ni sangat sangat sempurna . H💜 Harap ada rezeki saya amin 🤲🏻🤲🏻... E💜 Elak baby supaya tak keliru perbezaan puting ibu dan puting botol ni disebabkan tiada perbezaan langsung kerana puting botol he and she ni adalah setanding dan selembut puting ibu ibu 💜💜✅ semoga ada rezeki saya sekeluarga amin 💜💜💜

jawapannya adalah : warna ungu @ purple 🥳💜💜 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia Me ig : myraramli8 H💟 Hanya sekali sahaja perlu membasmi kuman , jadi ianya memudahkan kerja ibu ibu yang bekerja yg sibuk dan menjimatkan masa . E💜 elegen dan keadaan puting yang sangat sangat lembut mcm puting ibu . O💜 oleh itu botol susu ini sangat limited edision dan terlalu banyak kebaikan untuk bayi dan saya berharap semoga ada rezeki saya . teringin sangat nk menggunakan botol he or she ni dn disebabkn harga dia setanding dgn kualiti botol jadi saya belum mampu membelinya . semoga ada rezeki first baby saya amin 🤲🏻🤲🏻 S💜 Sempurna segala galanya jenama botol He Or she ni mana takpun botol he or she adalah botol anti sedak susu , anti jongang dan sangat sangat selamat buat bayi . dan paling saya suka puting dia sama mcm puting ibu .. memang terbaik lah jenama botol he and she ni sangat sangat sempurna . H💜 Harap ada rezeki saya amin 🤲🏻🤲🏻... E💜 Elak baby supaya tak keliru perbe

JAWAPAN : Warna Baru Limited Edition HE OR SHE Adalah Warna Purple Edisi NEELOFA 💜💜💜 DONE FOLLOW : IG @theasianparent_my ✅ IG @heorshemalaysia ✅ MY IG : rshahkiren.saifudin H 💜 HANYA SESEKALI PERLU STERILIZEKAN BOTOL INI , JADI IANYA MEMUDAHKAN KERJA MUMMY YANG SENTIASA SIBUK DAN BERKERJAYA E 💜 EGRONOMIK DAN MUDAH DIPEGANG KETIKA MENYUSUKAN BABY O 💜 OLEH KERANA BOTOL LIMITED EDITION DARI HE OR SHE INI TERLALU BANYAK KEBAIKAN SAYA TERINGIN SANGAT MENCUBANYA LALU SAYA PON JOIN CONTEST DARI THE ASIAN PARENTS INI 🥰❤️ R 💜 REKA BENTUKNYA MENARIK DAN MENGURANGKAN COLIC ANAK S 💜 SEAKAN SENTUHAN IBU KERANA BENTUKNYA SEPERTI "BREAST" DAN PUTINGNYA WIDE NECK H 💜 HARAP SAYA BERPELUANG MEMENANGI BOTOL LIMITED EDITION DARI HE OR SHE MALAYSIA UNTUK BABY SAYA YANG BAKAL LAHIR ❤️ E 💜 ELAK BABY "NIPPLE CONFUSED" KERANA PUTINGNYA LEMBUT SEPERTI BREAST MUMMY , JADI SAYA TAK PERLU RISAU BABY TAK NAK DIRECT FEED SELEPAS MENGGUNAKANNYA ➡️BISMILLAH ,SEMOGA ADA REZEKI ANAK SAYA YANG BAKAL LAHIR . AMIN 😍🤗 #FIRSTMOM

Done follow 2 account JAWAPAN ADALAH : Warna baru Limited Edition launching hari ini!Ia adalah warna PURPLE dengan series Neelofa 💜 Limited Edition PURPLE colour series dengan Neelofa launch tanpa naikkan harga untuk menyumbang kembali kepada semua ibubapa dan pelanggan yang selalu sokong He Or She🫶🏻 Terima kasih sokongan dari korang 🥰 Classic Ultra Wide Neck 🍼Bahan antibakteria polimer 🍼Mencegah pembiakan bakteria 🍼Mencegah lekatan bakteria 🍼Mengurangkan jangkitan gastroenteritis 🍼Dekat dengan sentuhan ibu 🍼Reka bentuk lubang udara ekzos berganda mengurangkan masalah angin Bahan silikon 🍼Frosted berasa seperti kulit 🍼Bahan silikon anti-drop yang hebat 🍼Tidak perlu menggunakan sterilizer untuk memudahkan pensterilan dengan kerap Jika anda berminat dengan Limited Edition warna purple Classic Ultra Wide Neck sila inbox page kami customer service, kami akan memberikan cadangan professional kepada anda 🥰 #HeOrSheBabyMalaysia #NeelofaSeries #WarnaPurpleLimitedEdition

VIP Member

Jawapannya adalah : warna ungu @ purple 💜🟪🟣 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia My ig : @syuhadahalim H💜 Hanya sesekali perlu sterilize kan botol ini, jadi ianya memudahkan kerja mummy yang sentiasa sibuk dan berkerjaya E💜 egronomik dan mudah dipegang ketika menyusukan baby O💜 Oleh kerana botol limited edition dari He or She ini terlalu banyak kebaikan saya teringin sangat mencubanya lalu saya pun join contest dari The asian parents ini🥰😄 R💜 Reka bentuknya menarik dan mengurangkan colic anak🍼 S💜 Seakan sentuhan ibu kerana bentuknya seperi 'breast' dan putingnya wide neck🤱 H💜 Harap saya berpeluang memenangi botol LIMITED EDITION dari He or She Malaysia untuk baby hud saya🍼👶🏻 E💜 Elak baby 'nipple confused' kerana putingnya lembut dan seakan breast mummy, jadi saya tak perlu risau baby tak nak direct feed selepas menggunakanya🍼🥰👶🏻💜

VIP Member

Jawapannya adalah : warna ungu @ purple 💜🟪🟣 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia My ig : @syuhadahalim H💜 Hanya sesekali perlu sterilize kan botol ini, jadi ianya memudahkan kerja mummy yang sentiasa sibuk dan berkerjaya E💜 egronomik dan mudah dipegang ketika menyusukan baby O💜 Oleh kerana botol limited edition dari He or She ini terlalu banyak kebaikan saya teringin sangat mencubanya lalu saya pun join contest dari The asian parents ini🥰😄 R💜 Reka bentuknya menarik dan mengurangkan colic anak🍼 S💜 Seakan sentuhan ibu kerana bentuknya seperi 'breast' dan putingnya wide neck🤱 H💜 Harap saya berpeluang memenangi botol LIMITED EDITION dari He or She Malaysia untuk baby hud saya🍼👶🏻 E💜 Elak baby 'nipple confused' kerana putingnya lembut dan seakan breast mummy, jadi saya tak perlu risau baby tak nak direct feed selepas menggunakanya🍼😄🤱🍼

VIP Member

Jawapannya adalah : warna ungu @ purple 💜🟪🟣 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia My ig : @syuhadahalim H💜 Hanya sesekali perlu sterilize kan botol ini, jadi ianya memudahkan kerja mummy yang sentiasa sibuk dan berkerjaya E💜 egronomik dan mudah dipegang ketika menyusukan baby O💜 Oleh kerana botol limited edition dari He or She ini terlalu banyak kebaikan saya teringin sangat mencubanya lalu saya pun join contest dari The asian parents ini🥰😄 R💜 Reka bentuknya menarik dan mengurangkan colic anak🍼 S💜 Seakan sentuhan ibu kerana bentuknya seperi 'breast' dan putingnya wide neck🤱 H💜 Harap saya berpeluang memenangi botol LIMITED EDITION dari He or She Malaysia untuk baby hud saya🍼👶🏻 E💜 Elak baby 'nipple confused' kerana putingnya lembut dan seakan breast mummy, jadi saya tak perlu risau baby tak nak direct feed selepas menggunakanya🍼🤲💜

VIP Member

Jawapannya adalah : warna ungu @ purple 💜🟪🟣 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia My ig : @syuhadahalim H💜 Hanya sesekali perlu sterilize kan botol ini, jadi ianya memudahkan kerja mummy yang sentiasa sibuk dan berkerjaya E💜 egronomik dan mudah dipegang ketika menyusukan baby O💜 Oleh kerana botol limited edition dari He or She ini terlalu banyak kebaikan saya teringin sangat mencubanya lalu saya pun join contest dari The asian parents ini🥰😄 R💜 Reka bentuknya menarik dan mengurangkan colic anak🍼 S💜 Seakan sentuhan ibu kerana bentuknya seperi 'breast' dan putingnya wide neck🤱 H💜 Harap saya berpeluang memenangi botol LIMITED EDITION dari He or She Malaysia untuk baby hud saya🍼👶🏻 E💜 Elak baby 'nipple confused' kerana putingnya lembut dan seakan breast mummy, jadi saya tak perlu risau baby tak nak direct feed selepas menggunakanya🍼🥰

VIP Member

Jawapannya adalah : warna ungu @ purple 💜🟪🟣 Done follow ig The Asia Parents & He or She Malaysia My ig : @syuhadahalim H💜 Hanya sesekali perlu sterilize kan botol ini, jadi ianya memudahkan kerja mummy yang sentiasa sibuk dan berkerjaya E💜 egronomik dan mudah dipegang ketika menyusukan baby O💜 Oleh kerana botol limited edition dari He or She ini terlalu banyak kebaikan saya teringin sangat mencubanya lalu saya pun join contest dari The asian parents ini🥰😄 R💜 Reka bentuknya menarik dan mengurangkan colic anak🍼 S💜 Seakan sentuhan ibu kerana bentuknya seperi 'breast' dan putingnya wide neck🤱 H💜 Harap saya berpeluang memenangi botol LIMITED EDITION dari He or She Malaysia untuk baby hud saya🍼👶🏻 E💜 Elak baby 'nipple confused' kerana putingnya lembut dan seakan breast mummy, jadi saya tak perlu risau baby tak nak direct feed selepas menggunakanya🍼

JAWAPAN : Limited Edition PURPLE colour series dengan Neelofa💜 💜Classic Ultra Wide Neck💜 - Bahan antibakteria polimer - Mencegah pembiakan bakteria - Mencegah lekatan bakteria - Mengurangkan jangkitan gastroenteritis - Dekat dengan sentuhan ibu - Reka bentuk lubang udara ekzos berganda mengurangkan masalah angin bahan silikon - Frosted berasa seperti kulit - Bahan silikon anti-drop yang hebat - Tidak perlu menggunakan sterilizer untuk memudahkan pensterilan dengan kerap #HeorSheBabyMalaysia #NeelofaSeries #WarnaPurpleLimitedEdition 💜Done following both account✅ Semoga ada rezeki baby saya untuk dapat menggunakan produk terbaru dari He or She🥰

Warna baru HE OR SHE MALAYSIA LIMITED EDITION LAUCHING Pada 5/7/2023! Ia adalah warna PURPLE 💜 dengan series Neelofa 💜 Limited Edition Purple colour series tanpa kenaikan harga & fungsi . Classic Ultra Wide neck 🍼Bahan antibakteria polimer. 🍼Mencegah pembiakan bakteria 🍼mencegah lekatan bakteria 🍼mengurangkan jangkitan gastroentertis 🍼dekat dengan sentuhan ibu 🍼reka bentuk lubang udara ekzos berganda mengurangkan masalah angun bahan silikon semoga ada rezeki untuk baby saya yang bakal lahir pada 20/7/2023 ini. Aamiin. IG:ns_syerahkerriy

Câu hỏi liên quan