49 Các câu trả lời

Sma gak tp skrg perot asyik sebu je lps tu loya muntah angin. Husband ngt kita nanges tp dia xthu air mata kluar sbb loya... 34weeks dah... Perot pon keras je..kepala bby kt bawah dah... Mlm tido xlena asyik kencing, panas satu hal mmg mandi lagi baru leh tido...

VIP Member

sy suka mandi tgh malam sblm tdur..x selesa tdur dgn bdn melekit..ps mandi trus pakai sglet ngan slua pendek..lap2 cmtu je..sblm lelapkan mata suh husband urut tapak kaki dgn myk panas..sepanjang mengandung 4 kali je kaki kejang..

sama le..tp nasib baik skarg ni musim ujan..tu pon still bpeluh2..klau x lg trok..kipas smp 2 utk sy sorg..xinclude gn kipas siling lg..ais batu hari2 kunyahh..xleh buat apa..sy mndi tgh mlm dlm pkul 3 cmtu bru leh lena

If kaki selalu kejang, lebih kan sedikit garam dalam makanan.. ni yg lecturer sy ajar.. sebab dulu time study selalu kena , smpi nampak contraction of muscle tu.. semoga Allah berikan kesihatan yg baik utk sis 💕

Yg hospital punya tu ke ? Maksud sy garam dalam makanan tu sis..

Sya dari 7 minggu hingga skrg 14 minggu rasa panas jer..smpai meleleh peluh kat bdn..mndi 2 kali jer dlm sehari,pagi dan petang..nk balik2 mndi,air pula mati..so kena berkepit jer dgn kipas..

Kaki saya pon slalu kejang mlm2 time nk tido. Rasa mcm urat kaki ditarik2. Saya sapu minyak angin kt lutut dgn betis tiap kali kalau kejang. Pastu pakai stokin time tido. #week32

sy pun rasa mcm tu...panas sgt...pasang kipas atas bawah x jln...baru mandi pun berpeluh balik...tiap2 mlm mandi...kdg2 takut gak effect kt bby dlm perut....😥

Smalh sis..sya juga alami hal yg sma mcm sis..sy tdo pkai kain sarong jk..tk thn tiap mlm kpnsn,bdn brpluh dn gtl2 cm ada ruam d bhagian leher..sy dh 36 minggu..

dah 30 minggu ke atas. biasa laa mcm tu sis. time sy preggy dlu kdg pkai panties and bra ja tido. husben tepuk dahi letak smpai 3 kipas pun masih panas lain macam.

sblum tido, sis sapu mnyak panas alfiat di kaki dan pakai stokin. try mana taw blh hilangkan ke..

Saya dah 34 weeks...panas jangan cakaplah...2 bulan ni bil melambung 400 je.. econ on 24jam..bertabahlah wahai suamiku...😁

Câu hỏi liên quan