60 Các câu trả lời

1st trimester ad jga waktu x lalu makan...dah start 2nd trimester,alahan xdk dah...makan pn jdi lalu ja 😁 dgan raya lgi...berat pn laju ja naik 😩

Awal pregnant asyik muntah, jadi kurang makan. Habis alahan bulan ke-4, selera bertambah. Dalam pantang ni jadi kurang selera makan pulak dah.

sy mkn xbyk..selera xbape ade...mkn ckit perut da senak..tp berat sy mndadak naik siap dpt gdm..entahhlaa

samalah kita makan biasa jer xlalu sgt tapi berat naik hahaha gdm on diet tpi tah la hahahahaha

1trimster tkde slera, 2trimester mendadak nafsu mkn smpai berat pun mendadak...ni dh 3trimster..slera dh tkde..nsi pun pndang tkmau..

msok hujung2 trimester 2 smpai la skrg 34w, nafsu makan membuak buak. berat naik takyah ckp la, slu ulang alik kk check bp 🤣🤣

2-3 jam sekali kena makan 🙂 kalau tak makan sesak nafas. Dari berat saya 30kg sebelun kawen. Lepas 1 bln pregnant jadi 31.3kg.

biasa je... tak pernah banyak.. sikit tu ada... tapi mostly biasa je... sbb tiada alahan teruk hingga muntah muntah!!!

kdg mkn byk.. kdg mkn skit.. hamil sy kalini klu lambat mkn.. rasa mual.. kne cpt² mkn.. 🤣🤣

saya masuk 3rd trimester baru ada selera makan, itu pon tak boleh makan banyak. Senak perut 😂

mcm saya,masa pregnant lebih banyak minum air..jus oren...makan pon bende yang craving je😇

Câu hỏi liên quan