144 Các câu trả lời

normal sis..klau die xmeragam perut xkembung.. tgok jgk bby kentut x.. bby menyusu bnyak mcm biasa tak muntah & bby aktif tak perlu wisau.. slalu urut perut bby..

kalau x sakit perut oklah.. baby sy dekat 1w mcm tu tp xde lah sampai 5 hari..paling lama 3 hari 😅. tu pun dh risau..last2 berak gedebuk penuh satu pampers 🤣

Tak normal. Sehari sekurangnya sekali. Mungkin dehydration tak cukup susu kalau tak berak sekali sehari. Ini doctor yang ckp. Kalau sis tanya normal ke tak la kan.

normal kalau full bf n kuat kentut 😅😅 anak saya kadang nak ke 10hari baru berak hari2 saya makan buah oren takjadi jgk mmg anak taknak berak haha.

Sy bby 3hari xberak full susu bdn pn takut tp baby sllu kentut bby 2 bulan lbh. Esok tu dh berak lega rasa, buat urutan senaman lepas mndy sblom tdo

Normal sis, anak saya ritu pun sama lepastu pegi klinik pakar kanak2 doc kata normal baby kalau fully bf berak lambat, paling lama 2minggu

Sama lh sy,, klau refer doktor dlu katenye bby x ckp susu,, semua ok xd mslh,, tp kdg risau bby xsng nk tdo mcm nk berak,, asyik kentut,,

normal jer sis klu fully bf...ank sya kdg2 sminggu x berak...kdg 12 hri...sya xbmbng sbb nurse ckp normal...bnyk mkn syur n buah2...

ank saya pernh x berak selama 5 hari.. umur 3 bulan..x meragam..ari ke 6 berak mmg byk najisnya Dan berak 2 kali dlm 1 ari 😁

ada yang ckp normal n ada yang cakap x normal.. anak sy da 18hari tak berak. kene rujuk pakar usus utk dimonitor..

pakar kata apa sis? anak saya dah seminggu ni tak berak .risau

Câu hỏi liên quan