53 Các câu trả lời

Sy dh pun lewat dtg bulan selama 5 hari & dh siap2 buat upt guna CB Digital +ve & satu lg tulis Pregnant 2-3 weeks. Bile scan semlm Dr bgtau dinding rahim tebal - nampak mcm hamil cm kantung blm nampak lg. Dr buatkan blood test. Esok br tahu keputusan blood test. Rs berdebar2 yg teramat. Moga dipermudahkan

aah..semalam pi scan doc pun cakap dinding rahim tebal..tanda2 awal pregnancy..sy lewat period 4 hari terus buat test..naik double line tapi samar..nk confirmkan terus semalam pi jumpa doc..doc dh scan perut sume..doc amik air kencing mmg sah pregnant 🥰

Tu la sy risau bln desember 2019 tu sy pragnan ..kantung ada tpi janin x berkembang detak jantung pun x da dokter saran kn sy tunggu smpai 12 weeks tpi sma sekali x ad perkembangan last2 bulan february tu dokter saran sy cuci😭😭😭 Lani bulan june ni sy chek sy pragnan sy scan kntung x da... sy rasa mcm fobia la takut mcm haq lewat2😭

awak yang ni datang haid mcm biasa ke macam mana lepas tau tiada kantung

hello ibu ibu , nak tanya boleh ? tanda tanda mengandung tu dah ada , sporting ,krem perut semua tu .period pun delay sepatut nya 6hari hari ini last period 20/05/22 , tapi pergi scan dktor cakap kosong .cek upt pun single line .anak nmbor 2 , yang first 7years so soalan sini perlu kah saya tunggu beberapa hari lagi untuk cek upt lagi ? sedih la .sebab sblum ni cek memang 1 line .

Tak tau nk sedih @ gembira..perasaan bercampur baur...anak first baru nk masuk 6M..tapi sy da pregnant lg,smlm gi sah kan kat klinik doc kata kandungan dah 4W 5D...ada x ibu2 yg termengandung diusia baby masih kecil??mcm mna ibu2 kawal emosi😞

ada ka yang mengandung lagi lepas ceaser setahun lebih.saya ada ambik pil perancang and masalah haid tak teratur.bulan ni dpt tahu mengandung lagi.anak saya baru setahun 4 bulan.

Awk scan perot ke ? Sy dulu masa 4 weeks scan perot mmg xnmpk apa..then pegi klinik lain scan melalui vagina pulak terus nampak kantung jelas betul

bpe rm scan vagina tu?

ni 4minggu 4hari .. sy tggu 8minggu br pi scan lg

sy pun dah lewat 5 hari....guna upt memang line terang... bila scan nampak dah kantung....doktor sruh scan lagi lpas 2 minggu...

Yes normal, biasa 4 weeks nmok uterus lining je menebal.. Kantung xnmpk lg.. Wait another 2 weeks dh boleh nmpk kantung and janin

Samalah sy scan 4week 4hari baru ni tk nmpak lg, n dinding rahim tebal

sya hari tu pregnant kali kedua MCM cik LA jugak...kantung tak kelih... tapi cek upt darah positif... lepas tu Duk 2@3hari bledding.. dan berakhir dgn keguguran

Normal sis.. Mcm saya 4 mnggu aritu nmpk kantung ja baby blom nmpk.. Skang dh 6 minggu alhamdulillah dh ada baby dgn jntung skli..

berapa week akan nmpk jantung Beby ye

Normal... Sy pun 4 weeks 4days smlam g scan x nmpk lg... Doc kata 6-8 weeks above baru nmpk... InsyaAllah smoga ada rezeki kita semua... InsyaAllah Aamiin

Câu hỏi liên quan