10 Các câu trả lời

kalau awak risau pergi je check..saya pun macam tu tiap2 bulan mesti scan baby dekat klinik luar sebab kita first baby jadi tak tahu walaupun org tua marah cakap bahaya tapi saya buat je utk anak saya dan saya takut saya menyesal

scan kerap tak membahayakan janin dlm rahim kita. jadi xde mslh awak nk scan kerap. if awak masih dlm range 18~26w boleh buat detail scan terus😊🫰

InsyaAllah xada apa..sbb kdg2 alat yg digunakn nurse pon susah mau detect atau xpandai sgt guna..kalau masih risau,boleh cari alternative lain,p scan kat tempat lain..apa2 pon semoga semua baik2 ya..

Insyaallah.. Tme ksh ye.. Nnt try scan kat luar la..

Kalau guna doppler mmg ada certain nurse struggle nk cari. Sebabtu mommies tak digalakkan beli. In Sha Allah baik2 saja. Kalau was2 sis try ke klinik swasta scan baby

Insyaallah nnt kite p scan luar

Nurse cari smpi dpt x? Mcm sy di tolak2 perut tu cari smpi dgr.. tapi kalau awk risau, terus pergi klinik swasta scan..dari awk susa hati nanti..

Die cek biase je, mgkin ramai org dia rini. Xpela kite p scan luarla nnt.

sma dgn sy nurse cek jntung msa 17wks tpi x dgr apa², nurse ckp masi kcil lg nti dtg balik ke sini lpas sebulan🥹 hrp2 cek kli kedua dpt laa dgr jntung baby

Yeke, samala, nnt cek lain dia Kate.. Kite ni da gelabah hahaha

sama mcm saya jg sis..minggu lps saya check up..sama jg nurse blm dgr bunyi denyutan jantung bby..nurse ckp tiada mslh mungkin baby masih kecik🙏

Itula jadi risau xtentu pasal da ni.

yang tu x pasti xkan nurse x kata ppe kalau x okey mesti dia kata ppe kalau dia x cskap ppe kira okeylahtu normal

sye ble 20 weeks bru nurse check gne doppler.. klu awak rse was2 peg scan swasta je

Saya start 15 week ritu start guna dah.. Tula igt nk p scan luar la.

patutnya kalau risau tanya nurse doktor kat klinik td bkn kat sini

macam kau saja yg emosi bha alice🤣

nadi atau jantung?

Tula tu, nnt saya buat terus senang