10 Các câu trả lời

Normal..sis masuk 8w baru giler2 alahan..tiap2 mlm nangis..sb xleh bau..xleh mkn..xselesa bdn..sakit kaki..mcm2..mk bebel..ckp xbaik nangis..nanti ank kuar2 nangis😂😂😂 nk buat mcm mna..bila hamil ni semua xkne..jd sedih je

Sy plk semua jenis wangian yg suami pkai..syampoo,mnyk rambut,perfume dye..semua xleh bau..tpt tdo dye .bau ubat gigi pn xblh..sampaikan terpaksa gosok gigi guna ubat gigi kanak2 yg ade perasa buah tu..😂😂 xblh bau org masak ni dh biasa..smpai skng 17w xleh bau lg..bau suami dh beransur2 blh kecuali perfume dia🤣🤣

saya nak masuk 8 minggu ,dah 3 hari dok cirit 😅 kdang perut sakit p toilet xkluar apa pun .ada hari boleh mkn nasi ,ada hari mkn kluar balik

normal....now dh 8minggu alaahhhh menjadi²...pening nak baring jaa..lapar nk makan tpi bila mkn kluaq semula apa y dimakan..pedih ulu hati

normal, saya pun mcm tu. lepastu kat area payudara sakit sgt. bila masuk ke 8 minggu ke atas saya alahan pulak hahaha

terima kasih semua ☺️😬 Sy doakan semoga sy dan mummy2 semua sentiasa dalam lindungan Allah S.W.T.Ameen

normal. banyakkan makan buah2an dan sayur2an ya. banyakkan minum air juga

Normal je... Sy 9w baru kena alahan 2 minggu...

Sy 10week bru strt loya2..

VIP Member

awal lgi tu sis... normal

ok hihi

normal sis

Câu hỏi liên quan