26 Các câu trả lời

saya pun 14 week tpi perut mcm besa2 ja x mcm sblm ni normal ker mcm tu.. stiap petang mula la rasa loya muntah kadang2 angin jer kluar.. mula rasa lemas n malas..

sama 😓😓

Salam nk tnya...Normal ke kalau 14weeks 4hri sakit2 badan,sskit tgh2 blkg smpai ke sakit dada,skit kepala...rasa mencucuk2 jer...atau angin kr apa...nk tidur pun tk selesa

sama mcm sy

sama la sya sakit pinggang , tpi 2 hri lepas sakit sgt ii pergi klinikk... scan ape semua oke jer siap gerak ii lagii jantung dia pon oke . cuma ada air kencing kotor sikit . skrg saya 14 minggu 4 hari

sama,sy br blk klinik doc kata mild je kencing kotor tp sakit pinggang dan perut sy mcm xtertahan.apa lg tips ye

nak tanya lahh normal ke 14 week tp perut belom rasa besa.. perut lembik jer...

kita sama lahh

kita sama laa...saya pun 14 minggu 4 hari...dan pinggang sakit sangat macam yang awak cakap

Sama la sya pun 14mngu 4hri…🥰

start minggu ke berapa ye rasa x selesa bile tido? sy dah 11 minggu . tapi gaya ape pun tido sy rasa selesa je. risau plak

depends pada orang awak. Macam saya pulak skrg ni memilih tilam. aduhaii, alhamdulillah saya masih simpan lagi bantal U-Shape masa anak 1st.. so, tiap kali tidur, saya akan beralaskan juga bantal U-shape tu. kdg okey, tpi kdg xokey juga. ntah lahh

sye ni plak,rasa mcm nak meletop perut ni...rase perut ni penuh je...makn ke x mkn ke,same je.......😅😅😅

Ye betul.. sama mcm sy.. xmkn pon rasa mcm tegang je perut

normal sis. ikut badan masing masing. kadang awal pregnancy pun dah mula. kalau terlalu kerap kena pergi hospital check.

saya dri 9/10 mgu dh sakit blkg pstu sakit sampai perut . semalam jd pulak perit rsa dia .

saya nk tnya kandungan dh 14 weeks tapi perut masih x nampak ada sapa ii mcm saya tak