15 Các câu trả lời

Bagi saya xnormal, 😬 gie jumpa doktor ceq keputihan.doktor akan masukkan mulut itik amek simple ad kuman tak.mcm sy skrg ni,kat spender dia xkeluar sgt pun.tpi bila doktor masuk mulut itik,masih bnyak lagi. Jgn takut nk msukkan mulut itu.redo utk kesihatan anak.

Keputihan tu normal sepanjang kehamilan.. but if berwarna, berbau & gatal, sila refer kt klinik sbb kemungkinan ada jangkitan bakteria yg boleh bg mslh kpd bayi..

Any discharge dr vagina, sy refer to doc immediately.. Walau pun xda bau or gatal lagi... Langkah brjaga2 d awal trimester ni sis..

Bagitahu doktor, kena jaga. Keputihan boleh jadi punca jangkitan. Keputihan boleh juga beri risiko kepada baby. Kelahiran pra-matang.

Lebih baik pergi klinik... Ada Normal & ada bahaya'nya.. kadang2 bahaya itu boleh meyebab gugur & tumbesaran baby tergangu

Normal sis selagi kuputihan tu putih jernih. Kalau warna nya selain tu dan berbau serta gatal baik refer doktor terus

Bagi saya normal. Sebab keputihan yg saya alami jauh lebih banyak berbanding sebelum pregnant

Saya x buat buku pink lagi kat KK sebabnya masih baru..

VIP Member

Slagi tak berbau teruk Dan gatal ... Normal sis

Kena jum doktor

Câu hỏi liên quan