7 Các câu trả lời

Normal sis .. cuma bezanya saya adalahan teruk 🥴 ank first ada alahan tp xde rasa sakit sana sini .. ank kedua ni nikmat sngat rasa alahan smpai kena tmbah air , makan minum xbole .. (lagi teruk dri ank first) sakit pinggang , cramp perut , kembung , sembelit , cirit mcm2 lahh

Huhuhu sabor jelahh😭😭

saya pn tak ada morning sickness. cuma mudah rasa mengantuk dan sakit peha ja. tak tahu kenapa peha saya sakit mcm org yg bersukan 🤣padahal saya housewife mana ada berjalan bnyk pun

harap² sis sehat dan bby pun sehat ye , sya pun tgh risau ni mmg tkut lahh pi scan tkut mngecewakan

sy pum rasa mcm tu jgk .. sakit bahagian pinggang .. perut sy kerap cramp tp kejap2 je

saya pun mengalami benda yg sama. rasa cramp ingat nak period, sekali check pregnant.

sya sebahagian simptom pregy ada , mcm sakit PD , pinggang sakit , kuat mkn , mual tpi x smpai mutah , sakit kepala , ngantuk tahap gaban lah sya ni sblumnya klau nak dtg haid mmg skit PD dan sengugut ja pling² 3 hari skit tu trus dtg haid ni tak haishhhh mmg payah nak thu pregy ke tak tpi dh buah pregy test

sy pun cm tu sis..ank first ok je..yg ni rsa cramp je skt blkg msuk angin

Ya, saya kerap juga kencing dan ada light cramp dekat punggung

Sy pun rasa mcm ni. Harapnya normal je